ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”HİLMİ BAŞKAN FARKINI GÖSTERDİ ŞALPAZARINA YENİ MÜJDELR VERDİ”
”HİLMİ BAŞKAN FARKINI GÖSTERDİ ŞALPAZARINA YENİ MÜJDELR VERDİ”
15 Temmuz Demokrasi meydanındaki Başkan Hilmi Türkmen’in konuşmasına İlçe Belediye başkanı Refik Kurukız, Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanvekili  Fatih Kandil mahalle muhtarları...
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

15 Temmuz Demokrasi meydanındaki Başkan Hilmi Türkmen’in konuşmasına İlçe Belediye başkanı Refik Kurukız, Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanvekili  Fatih Kandil mahalle muhtarları ve partililer ile az sayıda halk hazır bulundular. Türkmen’in İlçeden ayrılmadan önceki konuşmasına önce AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk başlayarak İlçede yapımı biten çalışmalar ve devam edenler hakkında bilgilendirmede bulundu, ardından Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’da İlçesi hakkında bazı bilgilendirmelerde bulundu, Hilmi Türkmen’in konuşmasının ardından son olarak İlçe Kaymakamı  Zekeriya Murat Şahan tarafından kısa bir teşekkür konuşmasında bulunuldu.

Trabzon Şalpazarı İlçemize bağlı Dorukkiriş mahallesi sakini Şehzadeler şehri İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı olarak  görev yapan İlçemizin değeri her sorununa el atan ve üstesinden de gelen Av. Hilmi Türkmen bir haftalık tatil için geldiği Şalpazarı İlçesinin bütün sorunlarını ve İlçe dışındaki bazı programlara da katılma fırsatı bularak adeta bu ekonomik kriz döneminde Hilmi Başkan fırtınası estirdi.

Türkmen Şalpazarı’na Yeni Müjdeler Verdi; Şalpazarı İlçemizin değeri bir haftalık tatilini tamamlanmasının ardından İlçe merkezinden ayrılmadan 15 Temmuz Demokrasi meydanın da bulunan bir çay ocağı önünde İlçe halkına seslendi. Şalpazarı Kız Kuran Kursu, Öğrenci Yurdu, Ağırtaş’ta Yeni Yapılan Cami Peyzaj, İlçemizde İhtiyaçlı Aileler ve Öğrencilere Destek, Birçok Mahallemizdeki Cami Şadırvanlara yardım yapan ve yardım için söz veren tatil için geldiği memleketinde tatilini dolu dolu geçiren Türkmen dönüş yolunda İlçe halkına yeni müjdeler verdi.

Sis Dağı Yaylasının Kanayan Yarası Tuvalet ve Şadırvan 202. Şenlikte Hazır Olacak; Bu yıl 201. Defa kutlanan Sis Dağı yaylasının tuvalet ve şadırvan sorunu da İlçemizin değeri Hilmi Türkmen’in el atmasıyla ortadan kalkmış oldu. Sis Dağı Şenliklerinin Yapıldığı Sis Dağı Yaylasına İhtiyaç Olan Bay Bayan Lavabolar Şadırvan Emzirme Odası  yapımına derhal başlandığını belirten Türkmen Allah nasip ederse uraya yaptığımız tesisin açılışını 202. Sis dağı Yayla Şenliğinde hep beraber açacağız buraya yapılacak tesisin yapımını takip etmek için Şalpazarı Geyikli Mahallesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği önderliğinde pazar yerindeki su ve bay bayan lavabo ve şadırvan sorununu çözmek için dernek yönetim kurulunu  görevlendirdi.

Şalpazarı’na Kız Kuran Kursu Sözü; Şalpazarı İlçesinin değeri Hilmi Türkmen Sütpınar mahallemizde faaliyet gösteren Erkek Kuran Kursumuz var ancak İlçemizde kız kuran kursumuz bulunmuyor bu açığımız da kapatmak için İlçemize bir kız kuran kursu kazandıracağız dedi.

 Bu Hizmetlerin Kazanması İçin Bize Destek Olmalısınız; 15 Temmuz Demokrasi Meydanında konuşmasına devam eden AV. Hilmi Türkmen bu hizmetlerin İlçemize daha iyi yapabilmemiz için Önümüzdeki Haziran ayında Cumhurbaşkanlığı seçimleri var Cumhurbaşkanımıza ne kadar fazla destek olursak bizim de elimiz o kadar güçlü olur. Cumhurbaşkanımız benim İlçem sınırlarında ikamet ediyor ben de sizleri temsilen elim daha güçlü olur ve istediğimiz hizmetleri alabiliriz dedi.

 

Bu Haber Okundu
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

”Damla Projesi Gönüllüleri 561. Kadırga Yaylasında””Damla Projesi Gönüllüleri 561. Kadırga Yaylasında”Gümüşhane’de Gençlik ve Spor Bakanlığı...
”EMİRHAN 14 YAŞINDA 5 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ””EMİRHAN 14 YAŞINDA 5 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ”Trabzon’un Yomra ilçesinde 14 yaşındaki Emirhan Kerimoğlu yakalandığı...
”Caner 17 Yaşında Yaşam Mücadelesini Kaybetti””Caner 17 Yaşında Yaşam Mücadelesini Kaybetti”Trabzon Akçaabat’ta Denize Giren Genç...
”Zeynep İrem 15 Yaşında Kalbine Yenildi””Zeynep İrem 15 Yaşında Kalbine Yenildi”Trabzon Uzungöl’lü Zeynep İrem Aygün...

eczane
  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.