ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
””FİKİROĞLU MOBİLYA MAĞAZASI BEŞİKDÜZÜNDE HİZMETE GİRDİ”
””FİKİROĞLU MOBİLYA MAĞAZASI BEŞİKDÜZÜNDE HİZMETE GİRDİ”
Trabzon Beşikdüzü Fikiroğlu Mobilya Mağazası yöremizin sanatçısı Sebahattin Yanık’ın konseri eşliğinde  düzenlenen açılış töreniyle bölge halkının hizmetine girdi. Cumhuriyet Mahallesi kapalı Pazaryeri karşısında hizmete giren mağazanın açılış töreninede Beşikdüzü Belediye...
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

Trabzon Beşikdüzü Fikiroğlu Mobilya Mağazası yöremizin sanatçısı Sebahattin Yanık’ın konseri eşliğinde  düzenlenen açılış töreniyle bölge halkının hizmetine girdi. Cumhuriyet Mahallesi kapalı Pazaryeri karşısında hizmete giren mağazanın açılış töreninede Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, ve Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı     Ahmet Yüksel Gülay birer kısa konuşma yaptılar.

 Beşikdüzü’nde gerçekleşen işadamı Ahmet Fikiroğlu tarafından yoğun katılım ile açılan Fikiroğlu Mobilya mağazası açılışına Büyükliman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Aydın Gelleci, Yönetim Kurulu üyeleri ve Cemiyet üyeleri  siyasi parti ilçe başkanları, daire amirleri ve vatandaşlar katıldılar.

Mağaza Açılış Sunumunu Tosun Paşa Yaptı; Bölgemizin ve Dünyanın gözü kulağı Mercan Fm program yapımcısı ve sunucusu kendine has konuşmasıyla bir o kadar da bölge insanını çok iyi tanıdığından onlara onların diliyle hitap ederek açılışa ayrı bir renk katan Ertuğrul Yayla Tosun Paşa yaptı.

Mağaza Açılışında Başkanlar Neler Söylediler; İlk konuşmayı  ev sahibi Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun yaptı. Uzun konuşmasında, Güzel ilçemiz Beşikdüzü her şeyin en güzeline, en iyisine layık. Bugün burada ilçemizin ve bölgemizin gelişimine katkıda bulunacak olan çok önemli bir markanın ilçemize açılışını gerçekleştiriyoruz.

Bu mağazanın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Ahmet Fikir kardeşimizi tebrik ediyor, ilçemize bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

İşadamı Geyikli Belediyesi eski başkanı Ahmet Yüksel Gülay’ın konuşmasının ardından Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız kürsüye geldi. Kurukız “Beşikdüzü’ne her şey yakışıyor.

Fikiroğlu Mobilya da Beşikdüzü’ne yakışacak. Çünkü burada kültürlü, yetişmiş  güzel insanların ikametgâh ettiği ilçe Beşikdüzü. O anlamda kendisine, emeğine, inşallah beklentilerine nasip olacak bir şekilde Allah’tan bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu. Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ise, “Ben bu olaya Büyükliman havzası olarak bakıyorum. Her ne kadar idari sınırları çizilmiş ise gönüllerin sınırı yoktur. Büyükliman ilçeleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde, bir kardeşlik ruhu içerisinde birbirinin eksiğini tamamlayan, kimde hangi nimet varsa onu yücelten, onu bir nokta daha ileri taşıyan ve bu bölgenin kalkınmasına yardımcı olan bir birliktelik olarak görüyorum ve değerlendiriyorum” dedi.

Açılış Kuran Tilaveti ve Dualarla yapıldı; Beşikdüzü Fikiroğlu Mobilya Mağaza açılışı Beşikdüzü İlçe Müftüsü İhsan Öz   tarafından okunan Kur’an Tilavetin akabinde yapılan duaların ardından açılışa geçildi.

Mağaza Sahibi Açılış İzdihamı Yüzünden Ön Saflara Yerini Alamadı; Aslen Giresun Görele’li olan ancak Şalpazarı Üzümözü mahallesi damadı olan ve uzun yıllar Şalpazarılı Tokullar Mağazasında müşterilerine  gösterdiği memnuniyeti duygusunun ardından Beşikdüzü yeni Pazar yeri karşısında iki katlı 2000 metrekare alanda müşterilerine yeni yerinde hizmet vermek için kendi mağazasının açılışı için gerekli işlemleri yerine getirdi ve yapılan konuşmaların ardından dualarda okundu sıra kurdele kesimi yapılarak mağaza müşterilerine açılışı yapılacaktı. Buraya kadar her şey normal ancak açılış kokteyli öncesinde bir kutu renkli makaslar gözümüze ulaştı yaklaşık olarak 24 makas sayabildik. Genellikle bu tür açılışlarda herkesin elinde makas ile en ön saftaki karede yer alma mücadelesine mesleğimiz gereği çok tanıklık yaptık yine kendi mağazasının açılışına katılacak olan işletme sahibi ön saftaki izdihamlardan hiçbir fotoğraf karesine giremedi. Ben biri iki defa arkadaşlarıma Ahmet bey çok kenarda kaldı ortaya alalım desem de herkes kendisini düşündü ve işletme sahibini nerede olduğunu fark etmedi bile ben bir ara video kamera çekimi sırasında açılış izdihamına değerli arkadaşlarım yine ön safta yer yerişi var seçim mi var dedim ancak Ahmet Beyi bir türlü izdihamdan kurtarıp da bu mutlu gününde ön safha alamadık. Mağaza açılışında mağaza sahibin küçük oğlu da babasının bu mağaza açılışımda çok çalıştığını ona alışveriş yaparak destek olmalarını istemesi de ayrı bir duygu kattı açılışa katılanlara.

Açılış Sonrası Eğlence Devam Etti; Kız halkoyunları ekibinin gösterisinin ardından Beşikdüzü Müftüsü İhsan Öz’ün yaptırdığı dua ile mağazanın açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası bölgemizin sanatçısı Sebahattin Yanık’ın kemençesi eşliğinde halkın katılımıyla horon oynandı. 

Bu Haber Okundu
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

”Damla Projesi Gönüllüleri 561. Kadırga Yaylasında””Damla Projesi Gönüllüleri 561. Kadırga Yaylasında”Gümüşhane’de Gençlik ve Spor Bakanlığı...
”EMİRHAN 14 YAŞINDA 5 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ””EMİRHAN 14 YAŞINDA 5 GÜNLÜK YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ”Trabzon’un Yomra ilçesinde 14 yaşındaki Emirhan Kerimoğlu yakalandığı...
”Caner 17 Yaşında Yaşam Mücadelesini Kaybetti””Caner 17 Yaşında Yaşam Mücadelesini Kaybetti”Trabzon Akçaabat’ta Denize Giren Genç...
”Zeynep İrem 15 Yaşında Kalbine Yenildi””Zeynep İrem 15 Yaşında Kalbine Yenildi”Trabzon Uzungöl’lü Zeynep İrem Aygün...

eczane
  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.