...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. Yıldönümü Sessiz Kutlandı”

 

Trabzon Şalpazarı’nda 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yıldönümü sessiz bir şekilde çelenk sunumuyla son buldu. Koronoviris önlemleri gereğine riayet edilerek.

Trabzon Şalpazarı İlçesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinde bulunan  Atatürk anıtı önünde Saat;11.00’da  çelenk töreni düzenlendi. Şalpazarı İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Karaçoban, Gençlik ve Spor Müdürlüğü çelengini Atatürk anıtına koydu.

İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan, İlçe Emniyet Amiri Soner Dinler, Şalpazarı Gençlik Spor Kulüp Başkanı Gazi Cevat Özdemir bazı kamu görevlileri ve vatandaşların da katıldığı çelenk töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla sona erdi.

19 Mayısı Evlerimizde Bu Akşam Saat;19.19 Kutluyoruz.Türkiye’nin dört bir yanındaki Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait tesislerde milli sporcular 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101.yıl dönümünde saat 19.19’da İstikal Marşı okuyacak

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

  Trabzon Şalpazarı’nda 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yıldönümü sessiz bir şekilde çelenk sunumuyla son buldu. Koronoviris önlemleri gereğine riayet edilerek. Trabzon Şalpazarı İlçesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinde bulunan  Atatürk anıtı önünde Saat;11.00’da  çelenk töreni düzenlendi. Şalpazarı İlçe Gençlik ve […]

Bu Haber 1.185 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa