ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri
ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”HABERİMİZ SES GETİRDİ ATM TEHLİKESİ  GİDERİLDİ”

 

TRABZON;Şalpazarı Kireç mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyetini sürdüren Şalpazarı PTT Hizmet binası yeni yerinde Şubat ayında  hizmet vermeye başladı.

Trabzon Şalpazarı İlçe merkezinde yeni yerinde tehlikeleriyle hizmet vermeye başlayan PTT binası ile yaptığımız haber ses getirmesinin zerine haber yayınlamasın ardından ilk mesai başlangıcında ilgili bilirkişi ve PTT müfettişleri Şalpazarı PTT yerinde acilen belirtilen sorunlara çare aradılar ve nasıl bir yol izlenerek en büyük tehlikeye davetiye çıkaran PTT ATM’si için  kalın görünümü bozmayan cam ile ATM tarafındaki tehlikeyi giderdiler. Ancak Bundan sonraki yapılacak diye belirttikleri yapılması gerekenlerin diğerleri yapılmadı.

Bu belirtilen PTT Giriş kapısındaki kapının içeriden dışarıya doğru açılmasına ben bu kapının insan okuma sensörü kullanın ve kapı sağa ve sola açılsın alan müsait demiştin ilgiler bize kapının menteşe bilyalarıyla değişim yapılarak içe ve dışa açılması sağlanacak demesine karşın bu çalışma yapılmadı.

İlgi PTT müdürlüğündeki yetkili kapılan hepsinin içeriden dışarı doğru açılması gerektiği yönetmenlikte olduğunu belirti. Bu söylediklerine istinaden Şalpazarı İlçe haftasının haftalık Pazar kurulumu için PTT binasının kullanan müşteriler için kapıyı dışarı açmışlar bir kanadının bu açmış oldukları kapı da hatalarıyla yapılan engelli rampa tarafında gel görün ki engelli aracıyla ya da bastonuyla gelse PTT kapısından içeriye girmesi mümkün olmayacak dengesini kaybederek ilçenin içerisinden geçen Şalpazarı Şıhkıranı bağlantılı karayolu köprüsüne düşecek umarım yetkililer bu çalışmayı bir defa daha dikkate alırlar bir can kaybı olmadan diye düşünüyoruz.

TRABZON;Şalpazarı Kireç mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyetini sürdüren Şalpazarı PTT Hizmet binası yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Şalpazarı Yeni PTT Hizmet Binası Hep Tehlike Odaklı

 

PTT Hizmet Binası Giriş Kapısı Dışa Açılıyor

 

Engelli Rampası Yetersiz;

 

 Konuyu PTT Yetkilisine Anlattık

 

Kapının Üzerinde Yazı yazıyor Geri Çekin Diye

 

Engelli Rampası Önüne Araç Park Yapılıyor

 

PTT Kapısını Halın Girmesi İçin Dışa Açık Bırakılmasıyla Engelliler Araçlarıyla PTT’te Giriş Sağlayamıyor

Altta Şubat 2020 de Faaliyete Başlayan PTT Binasının sorunlarını tespit ettiğimiz haber linki bulunuyor

”Şalpazarı’nda Yeni Yerinde Hizmete Başlayan PTT Binası Tehlikeye Davetiye Çıkarıyor”

 

ŞALPAZARI SES, SİZİN SESİNİZ, www.salpazari61.com, şalpazarı haber, ağasar haber, şalpazarı haberleri

TRABZON;Şalpazarı Kireç mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyetini sürdüren Şalpazarı PTT Hizmet binası yeni yerinde Şubat ayında  hizmet vermeye başladı.Yeni hizmet yerine taşınan PTT binası hizmet binasın eksiklerini belirtmemiz üzerine bir kısmı olan ve büyük tehlike arz eden PTT ATM’sine koruma yapıldı.

Bu Haber Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa