...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İSTİKLAL MARŞIMIZ 99 YAŞINDA”

TRABZON;Şalpazarı’nda 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı yapıldı. Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans salonunda , 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlendi.Programda ilk olarak şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, akabinde İstiklal Marşı okundu.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İsmail Küçük’ün okuduğu Kuran- ı Kerim’in ardından tarih Öğretmeni Yonca Koroğlu günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı.Öğrenciler ve Öğretmenler tarafından hazırlanan Sinevizyon ve tiyatro gösterimi sunularak şiirler okundu.Şalpazarı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından liseler arasında hazırlanmış olan ‘İstiklal Marşı’nı Güzel ve Şiir Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere Trabzon Gezisi ile ödüllendirildi.

Düzenlenen programa  Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Şalpazarı İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Baş Çavuş Serdar Ceylan,Şalpazarı ilçe Emniyet Amirliği Soner Dinler,Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Erdal Kumaş, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz,Şalpazarı Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğluokul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

 

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı’nda 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı yapıldı. Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans salonunda , 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlendi.Programda ilk olarak şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, akabinde İstiklal Marşı okundu. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi […]

Bu Haber 1.525 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa