...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İş Adamı Öztürk’ün Cenaze İçin Geldiği Giresun’dan Kocaeli’ne Cenazesi Gitti”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş mahallesi Keleşoğulları sülasi sakinlerinden Kocaeli Uzuntarla’ya ilk yerleşen aile bireylerinden Kocaeli’nin sevilen iş adamlarından Muhammet Öztürk eşinin bir yakının cenaze merasimi için geldiği Giresun ilinde Rize RTEÜ de görevli Öğretim üyesi oğlu Kadir Öztürk’e ait 53 RT 661 plakalı otomobiliyle Giresun Yağlıdere mevkiinde belirlenemeyen bir nedenle şarampole yuvarlandı.


Kartepe Uzuntarla’da bulunan Özkar Petrol Dinlenme Tesisleri’nin sahibi, KOTO 13. Komite Başkanı Hasan Öztürk’ün babası Muhammet Öztürk, Giresun’da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi
Edinilen bilgiye göre Kocaeli ilinin tanınan iş insanlarından, Kartepe Uzuntarla’da bulunan Özkar Petrol Dinlenme Tesisleri’nin sahibi Muhammet Öztürk (67) cenaze için gittiği memleketi Trabzon’un Şalpazarı ilçesinden dönüş yolunda, 53 RT 661 plakalı otomobiliyle Giresun Yağlıdere mevkiinde belirlenemeyen bir nedenle şarampole yuvarlandı. Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine polis ve 112 Acil ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde Öztürk’ün yaşamını yitirdiği belirlendi. Cenazesi ise kaldırıldığı hastanede yapılan işlemlerin ardından Kocaeli’ye gönderildi.

Uzuntarlada Öztürk’e Göz Yaşı Sel Oldu

AK Parti Kartepe ilçe yöneticisi, KOTO 13. Komite Başkanı Hasan Öztürk ile birlikte 4 çocuk sahibi olan Muhammet Öztürk, Kocaeli Trabzonlular Derneği geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinden, Ziraat Bankası Daire Başkanı Murat Öztürk’ün amcasıydı. Kartepe Uzuntarla Mahallesi 205 Sokak No: 26 adresinde ikamet eden Muhammet Öztürk’ün cenazesi bugün (çarşamba) öğle namazını müteakiben Uzuntarla Yeşiltepe Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Yeşiltepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Merhum Muhammet Öztürk’ü Dostları Yalnız Bırakmadı
Giresun2a eşinin yakının cenaze merasimi için gelen 67 yaşındaki Muhammet Öztürk2ün cenaze merasimine Şalpazarı Akçiriş mahallesi başta olmak üzere Çevre İl ve İlçelerde bulunan akrabaları ani olarak vefat eden Muhammet Öztürk’ün cenaze merasimine katılarak kardeşleri ve çocuklarına taziye dileklerinde bulundular.

Bu video 2.168 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa