...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”MERCAN FM’İ ŞALPAZARI SES HABER GAZETE ÜZERİNDEKİ BUTONA BASARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yıl 1994 Ocak ayının ilk günleri Karadeniz bölgesinin Giresun ilinin en küçük ilçelerinden Eynesil de cılız bir ses duyuldu. Yeni doğan bir bebeğin ilk çığlıkları gibi çok şey anlatmaya çalışan ama gücü sınırlı bir ses, yıl 2005 bu ses güçlendi. Dünyanın öbür ucunda Çin’den Amerika’dan bile duyulur oldu Ve Karadeniz insanı bu seste kendini buldu… 1994 yılından bu güne kadar geçen sürede, il merkezinden yayladaki mezraya kadar her evde herkes bu sese kulak verdi; Bu ses onları coşturdu. Bu ses onları heyecanlandırdı. Bu ses onları hüzünlendirdi yâda sevindirdi…

ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com Ailesi olarak artık okuyucularımızın haberlerini okurken 1994 yılından itibaren bizlerin her an yanımızda kulağımızda olan Radyo Mercan fm artık Şalpazarı ses logo üzerinde bulunan play tuşuna basarak dinleyeceksiniz.

‘Karadeniz’in en güçlü sesi’ sloganıyla 1994 yılının ocak ayından bu güne kesintisiz ve 24 saat yayın yapan Mercan FM, Karadeniz insanın yaşamının her anında onlarla oldu, onlardan oldu. Dinleyicisine her zaman en kaliteli sesle ulaşmayı amaçlayan Mercan FM, teknolojik tüm gelişmeleri de yakından takip ederek Karadeniz bölgesinde dijital stereo sistem, yüksek frekans link sistemi ve komple bilgisayar otomasyonuyla yayın yapan ilk radyo istasyonu oldu.

 

Bu gün geldiği noktada, insanlarımızı bilgilendiren, haberdar eden, eğlendiren Mercan FM, sözüne güvenilen, tarafsızlığını ispat etmiş, her kesime söz hakkı veren, ama bölünmez bütünlüğümüz ve milli hedeflerden taviz vermeyen, manevi değerlerimize ve kişisel sınırlara saygılı bir anlayışıyla yayınlarını sürdürmektedir.

 

Mercan FM belki biz kurduk ama sizlerle, vefalı, kalbi sevgi dolu esnaf ve dinleyicilerimizle bu günlere geldi.

 

Ve bu nedenle kalpten söylüyoruz;

‘Mercan FM bizim değil, Mercan FM sizin radyonuzdur.’

Radyo Açılışı için  http://salpazari61.com/arsivler/31908  bu linki tıklayarak gazeteye ulaşınca kırmızı yazılı mercan fm üzerindeki üçgen başlata basınca çalıyor

Bu video 1.275 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa