...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”BGC’den Anadolu Şapka’ya Teşekkürler”
salpzr

Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde yaklaşık olarak üç yıldır faaliyet gösteren ve devlet kurumlarının yanı sıra önemli firmalara şapka üretimi yapan Anadolu Şapka, Byükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyelerine anlamla bir jest yaptı. Anadolu Şapka cemiyet üyeleri için ürettiği şapkaları BGC yönetimine teslim etti.

Önceki gün Vakfıkebir’deki dernek merkezinde BGC Başkanı Aydın Gelleci başkanlığında yapılan yönetim ve denetim kurulu istişare toplantısında şapkalar test edildi.
2020 YILINDA YARIŞMA VAR
Toplantıda alınan yönetim kurulu kararıyla geçtiğimiz günlerde amansız hastalığa yenilerek vefat eden Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Taş’ın yerine yedek üyelerden Şalpazarı Ses Gazetesi Sahibi Mustafa Özcan getirildi. Toplantıda ayrıca 2020 yılında 2019 yılı içinde üretilen haber ve eserleri kapsayan “Muhammet Taş Yerel Gazetecilik Ödülleri” yarışması yapılmasına da oy birliği ile karar verildi. Yarışma Yönetmeliği ve jürisinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Ayrıca BGC’nin yayın organı olan “Büyükliman” dergisinin ikinci sayısının da Ocak ayında çıkarılması kararlaştırıldı.
Toplantı sonunda açıklama yapan BGC Başkanı Aydın Gelleci, “Aldığımız kararlar hayırlı olsun. Muhammet Taş kardeşimizi unutmayacağız, unutturmayacağız.” Dedi.
Gelleci, Anadolu Şapka’ya da teşekkür ederek, “Şalpazarı’ndan tüm Türkiye’ye şapka imalatı yaparak, hem istihdam hem de ekonomik anlamda Büyükliman Bölgesine yatırım gerçekleştiren ve BGC üyelerine şapka üreterek jest yapan Anadolu Şapka firması sahibi Ömer Özdemir’e teşekkür ediyoruz. Üyelerimiz cemiyet merkezine ulaşarak şapkalarını alabilirler.” diye konuştu.
KRİZE İNAT 70 KİŞİYLE İSTİHDAMA DEVAM
Şalpazarı’nda faaliyet gösteren Anadolu Şapka ülkemizde yaşanan ekonomik krize inan Şalpazarı Merkezde 40 işçi, Beşikdüzü’nde bulunan cezaevinde 30 işçi olmak üzere toplamda 70 kişiyle istihdama devam ediyor.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde yaklaşık olarak üç yıldır faaliyet gösteren ve devlet kurumlarının yanı sıra önemli firmalara şapka üretimi yapan Anadolu Şapka, Byükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyelerine anlamla bir jest yaptı. Anadolu Şapka cemiyet üyeleri için ürettiği şapkaları BGC yönetimine teslim etti. Önceki gün Vakfıkebir’deki dernek merkezinde BGC Başkanı Aydın Gelleci başkanlığında yapılan yönetim ve denetim […]

Bu Haber 3.629 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa