”BU DÜDÜK ASTIRMA İŞİ DEĞİL!” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”BU DÜDÜK ASTIRMA İŞİ DEĞİL!”
”BU DÜDÜK ASTIRMA İŞİ DEĞİL!”
Hakem hatası sonrası bağırıyoruz, çağırıyoruz sonuç elde var sıfır. Daha ligin 10.haftası bu kaçıncı hakem hatası? İkincisi bu hakem hataları hep Trabzonspor’u mu buluyor?                 Ne deniyor Trabzonspor Göztepe’ye 1-0...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Hakem hatası sonrası bağırıyoruz, çağırıyoruz sonuç elde var sıfır. Daha ligin 10.haftası bu kaçıncı hakem hatası? İkincisi bu hakem hataları hep Trabzonspor’u mu buluyor?

                Ne deniyor Trabzonspor Göztepe’ye 1-0 mağlup oldu. Bu ifade yanlıştır. Bunu hiç değilse Trabzon basını yazmamalı. Trabzonspor Göztepe’ye değil Fırat Aydunus’a mağlup oldu!

                Yöneticilerimiz bu hakem düdüğünü asmalı diyor. Daha öncede hakemlere düdük astırıldı. Sonuç değişti mi? Değişmedi. Öyle ise bu düdük astırma işi değil.

                Hakem kendisine görev verene karşı sorumlu. Medyaya veya Trabzonspor taraftarına karşı değil. Yaptığı hatanın karşılığı sorulmuyorsa düdüğünü assa ne yazar.Arkadan gelen bu işi yapacak ve yapıyor.

Sen 3 puanı kaybedip şampiyonluktan edildikten, onlar istediklerini şampiyon yaptıktan sonra hakem düdüğünü assa ne olur.   Bunlar Trabzonspor’a karşı yapılan organize bir işlerdir. Burada sonuca varmak için hakemler kullanılıyor.

                Hakem bir daha maç alabilmek için MHK’ya yaranmaya çalışıyor. Hakem ondan yüz buluyor. Yoksa o hakem düdüğünü assa bu  hatalar son mu bulacak? Asla. Sadece o hakeme düdüğünü astırdık diyerek kendimizin avutacağız. Trabzonspor’a TFF ve MHK’nın bakış acısı değişmedikten sonra bu hatalar sürüp gidecek.

                Ne zaman bu takım kafaya oynar yorumları yapılıyor, o zaman hakem hataları başlıyor. Geçen yıl hakem hatasından enaz 16 puan gitti. 16 puanın 6’sı verilseydi Trabzonspor şampiyon olacaktı. Neymiş Galatasaray şampiyon olmuş. Kimseyi kandırmayın. Galatasaray’ın nasıl şampiyon olduğunu tüm Türkiye gördü. Galatasaray şampiyon olmadı şampiyon yapıldı. Yoksa Galatasaray ancak 3.olurdu.

Televizyonlardaki yorumcular Başakşehir 8 puan önde iken ortalığı yıktılar. 4 bin taraftarı olan takım şampiyonmu olurmuş. Bizi Avrupa’da temsil edemez. Şampiyonluk 60 bin taraftarı olan Galatasaray’a yakışır naraları atıldı. Gelinen noktada bu puan farkı kapattırıldı,  Trabzonspor’un da puanları çalınarak Galatasaray’ın önü açıldı ve 3 puan sistemi geleli ilkkez69  gibi komik bir puanla Galatasaray şampiyon oldu. Dediğimiz gibi şampiyon yapıldı.

Bu yıl ise daha ligin başlamasına 15 gün kala yine televizyonlardaki yorumcular bu yıl Fenerbahçe şampiyon olmalı . Olmalı ki, geçen yılki prestijini kurtarsın. Eğer lig sonunda Fenerbahçe şampiyon olursa, Türkiye’de şampiyonluğun nasıl belirlendiğini herkes bir kez daha görmüş olacak.

                Nedense bu hatalar hep VAR’a sorulmadan ya da VAR uyarmadan işleniyor. Madem VAR Trabzon’da devre dışı orada görev yapan hakemlere neden para ödeniyor. Ne yaptılar ki para alıyorlar.

Milletin gözüne baka baka bu hataları yapıyorlar. Trabzonspor taraftarının sabrıyla oynuyorlar. Türkiye’de süper ligde istenilmeyen tek takım Trabzonspor. Bu küçük şehir nasıl oluyor da İstanbul’a kafa tutuyor . Bunu bir türlü hazmedemiyorlar.

 Hatalarla puanlar çalınıyor ki, Trabzonspor zirveye yaklaşmasın. Zirveyi bir yakalarsa onu oradan indirmek çok zor olur düşüncesindeler. O yüzden işimiz hayli zor.

1984’ten buyana şampiyon olamadık değil, şampiyonluğumuz elimizden alındı. Enaz 4 şampiyonluk gitti. Bundan böyle ne kadar daha gideceği de belli değil!

               

               

Bu Haber 2.317 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
Dağlıca İmamı Göreve BaşladıDağlıca İmamı Göreve BaşladıŞalpazarı İlçemiz Geyikli mahalle sakinlerinden olan Din görevlisi...
”BGC’den Başkanlara Ziyaret İkinci Bölümle  Devam Ediyor””BGC’den Başkanlara Ziyaret İkinci Bölümle Devam Ediyor”Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu 31 Mart yerel...
”Erikbeli Dağ Tesisleri Temeli Atıldı””Erikbeli Dağ Tesisleri Temeli Atıldı”Trabzon’un Tonya ilçesi Erikbeli Yaylası’nda İşadamı Atilla Ataman’ın...
”Ağasar’ın Şoför Fatma Ablası””Ağasar’ın Şoför Fatma Ablası”’Ağasar’ yöresinin 52 yaşındaki şoför Fatma Ablası 4...
”Trabzon Valisi  Ustaoğlu Şalpazarı’nda  İncelemelerde Bulundu””Trabzon Valisi Ustaoğlu Şalpazarı’nda İncelemelerde Bulundu”TRABZON; Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu  bu gün Şalpazarı...
”Bahçeli  İlk Oyunu Şalpazarı’nda Çekilen Sarıkamış Yürüyüşüne Kullandı””Bahçeli İlk Oyunu Şalpazarı’nda Çekilen Sarıkamış Yürüyüşüne Kullandı”TRABZON;Şalpazarı İlçemizin tanıtımına katkı sağlayacak olan AA Muhabiri...
”Zorluoğluna Sürpriz Hediye””Zorluoğluna Sürpriz Hediye”Trabzon Büyükşehir Beledyesinin Aralık Ayı Meclis toplantısında Büyükşehir...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.