...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Cumhuriyetimizin 96.Yıldönümü Şalpazarı’nda Kutlandı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Yurdumuz genelinde olduğu gibi Şalpazarı’nda Cumhuriyetin 96.yıl dönümü etkinlikleri Şalpazarı Atatürk Okulu bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına 28 Ekim 2019  Pazartesi  Saat 13.00 da  Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal ve Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından çelenk sunumuyla başladı.

Yurdumuz genelinde olduğu gibi Şalpazarı İlçemizde de İlçe esnafı Cumhuriyetimizin 96. Yıl dönümü kutlamalarını işyerlerine Bayrak asarak Cumhuriyet coşkusuna ortak oldular.

 

Kaymakam Uğur Ünsal Bayram Tebriklerini Kabul Etti

 Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal Kaymakamlık makamında Cumhuriyet Bayramı öncesinde Şalpazarı belediye Başkanı, Refik Kurukız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, İlçe  Emniyet Amir Vekili Soner Dinler Şalpazarı Jandarma Komutanı J. Kd. Bşçvş. Serdar Ceylan başta olmak üzere daire amirlerini makamında kabul ederek onların bayram tebriklerini kabul etti.

 

Kaymakam Ünsal ve Başkan Kurukız Öğrenciler ve Halkın Bayramını Kutladı

Şalpazarı’nda Cumhuriyetimizin 96. Yıl dönümü kutlamaları Şalpazarı Atatürk Okulu bahçesine Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Belediye Başkanı Refik Kurkız’ın gelmesiyle saat 10.00 da başladı. Cumhuriyet Bayramı 96. Yıl dönümü kutlama programı Şalpazarı Atatürk Ortaokulu bahçesindeki protokol başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz Şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal marşı okundu.

 

Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümü Kutlama Programı

Şalpazarı Atatürk Ortaokulu bahçesine de Saygı duruşu İstiklal marşının okunması, Şalpazarı İlçe Kaymamı Uğur Ünsal’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili şiir ve kompozisyon  okunması, Oratoryo sunumu, Boks ve Kick Boks Boks gösterisi, İlkokul ve Ortaokul öğrencileri tarafından müzikli solo türküler sunumu,  Okul öğrencileri tarafından bazı oyunlar oynanması akabinde de yarışmalarda derecelendirmeye giren öğrencilere Şalpazarı İlçe Kaymakamı Uğur Ünsal öğrencilerin hediyelerini verdi.

 

Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından çeşitli hediyeler verilmesin ardından son olarak Şalpazarı Ortaokul Öğrencileri tarafından hazırlanan halk oyunları gösterisinin yapılmasıyla program son buldu.

 

Gönüllerin Başkanı Kurukız Kemençeyi Duyunca Dayanamıyor

Başkan Kurukız Şalpazarı’nda Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümü kutla programı sonrasında okul öğrencilerinin programın sona ermesin ardında kısa süreli oynadıkları horona eşlik ederek kültür elçisi olarak kemençenin sesini duyunca küçük büyük demeden bir anda kendini horon halkasının içinde buluyor bir anda halkın adamı olduğu görsel olarak ön plana çıkıyor.

 

RTÜK TARAFINDAN DENETİMİ YAPILIYOR. ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınlanmaktadır,İnternet haber sitemiz Türkiye RTÜK Tarafından belirtilen yayın yasaklarına uygun olarak yayın yapmaktadır

 

Bu video 2.472 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa