...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Didem & Mustafa Evliler Kervanına Katıldılar”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Vakfıkebir sakinlerinden Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Gazete Vakfıkebir’in İmtiyaz Sahibi Mehmet Bülent & Asiye Alp çiftinin biricik kızı Didem Alp ile Artvin Arhavi eşrafından Nermin & Merhum Burhanettin Yüzüncü çiftinin Mustafa Yüzüncü bu akşam Vakfıkebir İlçe merkezinde bulunan bir düğün salonunda seçkin davetlilerin katılımıyla yapılan düğün merasimiyle Didem & Mustafa evliler kervanına katıldılar.

Alp ve Yüzüncü Ailelerinin düğün merasimi öncesinde Gelin hanımın Babası ve Annesi ev sahibi olduklarından düğün salonu kapısında misafirlerini karşıladılar.

 

Yine Farkımızı Gösterdik

Katıldığımız bütün düğün merasimleri öncesinde Gelin ve Damadın ilk sözlerini almak ve onların bu heyecanlı mutluluk yolundaki ilk sözleri bizler için önemlidir. Gelin ve Damada evliliğin kutsal meyvesi olan kaç çocuk istiyoruz sözümüz üzerine daha düşünmedik dediler ve Düğün merasimine katılan davetlilere bu mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ettiler.

Didem & Mustafa çiftinin düğün merasimi  yöresel oyun kemençe ve tulum oyunun ardından takı törenine geçildi ve takıların toplanmasın ardından kız tarafı olan Alp Ailesinin kızı Didem & Mustafa’nın kına merasimiyle düğün merasimi Aile fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

BGC Altın Hediye Etti

Büyükliman Gazeteciler Cemiyetine üye Basın Mensubupları meslek arkadaşlarının düğün merasimine Altın hediyesin de bulundular.

 

 

 

Bu video 2.296 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa