”Şalpazarı Bir Değerini Daha Kaybetti Mekanın Cennet Olsun Öğretmenim” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Bir Değerini Daha Kaybetti Mekanın Cennet Olsun Öğretmenim”

TRABZON”Şalpazarı Bir Değerini Daha Kaybetti Mekanın Cennet Olsun Öğretmenim”Şalpazarı Ortaokulu ve Şalpazarı Lisesi’nin emekli Matematik Öğretmeni Ali Kaya bu akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Şalpazarı Lisesi’nin efsane matematikçisi Ali Kaya dün akşam Saat 21.30 sıralarında Kireç Mahallesi’ndeki evinde abdest alırken kalp krizi geçirdi. 3 çocuk babası Ali Kaya‘ya ilk müdahale evinde yapıldı. 112 ambulansıyla Şalpazarı İlçe Hastanesi’ne kaldırılan Ali Kaya tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Özlem, Özden ve Adem Kaya‘nın babaları; Kazım, Abdullah ve Muhammet Kaya‘nın kardeşleri, Emekli Öğretmen Ali Kaya‘nın cenazesi bugün Şalpazarı Merkez Camii’ndeki ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazını müteakip Kireç Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Merhum Emekli Öğretmen Ali Kaya‘ya Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON”Şalpazarı Bir Değerini Daha Kaybetti Mekanın Cennet Olsun Öğretmenim”Şalpazarı Ortaokulu ve Şalpazarı Lisesi’nin emekli Matematik Öğretmeni Ali Kaya bu akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. Şalpazarı Lisesi’nin efsane matematikçisi Ali Kaya dün akşam Saat 21.30 sıralarında Kireç Mahallesi’ndeki evinde abdest alırken kalp krizi geçirdi. 3 çocuk babası Ali Kaya‘ya ilk müdahale evinde yapıldı. 112 ambulansıyla Şalpazarı İlçe Hastanesi’ne […]

Bu Haber 6.127 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa