”Dostlarım Samsunda Kızımın Düğün Merasimine Davetlidir” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Dostlarım Samsunda Kızımın Düğün Merasimine Davetlidir”

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı Üzümözü mahallesi sakinlerinden  Şehit Secattin Güner’in oğlu Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma  Dernek Başkanı Muhammet Güner’in biricik kızı Burcu Güner bu gün İstanbul da Eyüp Düğün salonunda Türkiye de birçok ilklerin organizasyonuna imza atan Karadeniz’in ünlü organizatörü ve sunucusu olan Burcu Güner’in amcası Necati Selvitop yeğenin bu mutlu gününde nikah şahidi oldu.

Seringül & Muhammet Güner çiftinin biricik kızı Burcu Güner merhume Fadime ve merhum Salim Kara çiftinin oğlu Ali Kemal Kara’nın düğün merasimi 27 Temmuz 2019  Cumartesi günü  Saat;19.00-23.00 saatleri arasında Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi küçük salonda Mimarsinan mahallesi 133. Sokak/ no 1 Atakum Samsun sa yapılacak düğün merasimine Trabzon Şalpazarı’ndan düğün aracı kaldırılacaktır düğün merasimine gitmek isteyenler Muhammet Güner’in Dayısı Kemal Bayramla iletişime geçebilirler.

Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma  Dernek Başkanı Muhammet Güner biricik kızının bu mutlu gününde  dostlarını 27 Temmuz 2019  Cumartesi akşamı Samsunda yapılacak düğün merasimine davet etti.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı Üzümözü mahallesi sakinlerinden  Şehit Secattin Güner’in oğlu Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma  Dernek Başkanı Muhammet Güner’in biricik kızı Burcu Güner bu gün İstanbul da Eyüp Düğün salonunda Türkiye de birçok ilklerin organizasyonuna imza atan Karadeniz’in ünlü organizatörü ve sunucusu olan Burcu Güner’in amcası Necati Selvitop yeğenin bu mutlu gününde nikah […]

Bu Haber 1.999 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa