”Kara & Bektaş Çifti Mutluluğa İmza Attılar” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Kara & Bektaş Çifti Mutluluğa İmza Attılar”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçesine bağlı Üzümözü mahallesi sakini Şalpazarı İlçe hastanesinde görevli Meryem & Veysel Bektaş çiftinin biricik Öğretmen kızlarıyla Nilüfer Bektaş ile yine İlçemiz esnaflarından Hasan Kara’nın Şalpazarı Kaymakamlığında görev yapan Bayram Kara çocukluk aşkı Nilüfer Bektaş ile Şalpazarı Halı sahada düzenlenen   seçkin kalabalık bir düğün merasimiyle mutluluğa  adım attılar.

Kara ve Bektaş Ailesinin düğün merasimi Şalpazarı Halı saha tesislerinde gerçekleşti. Her iki Aile bireyleri de düğün salonu girişinde davetlileri karşıladılar. Düğün merasimi yöresel sanatçıların Davul, Zurna, Kemençe eşliğinde bir süre devam etti.

Damat Pastacıya Bahşiş  Veremedi İmdadına Babası Yetişti

Her yıl yaz mevsimi gelince Yurt genelinde olduğu gibi Şalpazarı İlçemiz halkı da evlatlarının mutlu günlerine tanıklık yapmak için düğün merasimi yaparlar. Şalpazarı Halı Saha tesislerinde Kara ve Bektaş çiftlerinin takı merasiminden önce gelen pasta kesim ekibinin Damat Bayram kara’dan bahşiş istemesiyle damat bocaladı sağına soluna bakınırken imdadına İlçemiz esnafı Babası Hasan Kara yetişerek bahşişi verdi.

Akabinde de takı Merasimine geçildi Şalpazarı İlçe Kaymakamlığında görev yapan Bayram Kara’ya Kaymakamlık adına hediyeleri Şalpazarı’nda bir marka haline gelen 34 yıllık Makam Şoförü Hüseyin Şekerci tarafından verildi. Ardından Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Başta olmak üzere yoğun takı merasimin ardından düğün merasimine katılan davetliler gecenin kapanış saatine kadar eğlendiler.

Şalpazarı ses Haber Ailesi olarak bizlerde genç çiftlerimize bir ömür boyu mutlululuklar dileriz

Bu video 2.525 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa