”Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. 23. Mezuniyet Töreni Yapıldı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. 23. Mezuniyet Töreni Yapıldı”
”Şalpazarı A.Y.M.T.A.L. 23. Mezuniyet Töreni Yapıldı”
TRABZON;Şalpazarı’nda yıl sonu yaklaşırken  2018-2019 eğitim öğretim yılı mezuniyet merasimleri devam ediyor. Şalpazarı  Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında  23. Dönem mezuniyet  töreninde 3 dalda...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı’nda yıl sonu yaklaşırken  2018-2019 eğitim öğretim yılı mezuniyet merasimleri devam ediyor. Şalpazarı  Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında  23. Dönem mezuniyet  töreninde 3 dalda 41 erkek öğrenci olmak üzere toplam 95 öğrenci daha sağlık ordusuna kep fırlatarak merhaba dediler.

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni  Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonunda gerçekleşti.

 Okul Müdürü Mustafa Demir’in Konuşmasından Kesitler.

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demir 4 yıl boyunca aile şevkati göstererek bilgi ile donattıkları öğrenciler mezun etmenin gururu ve onurunu taşıdıklarını ifade etti. Şalpazarı AYMTAL Mustafa  Demir yaptığı konuşmada değerli velilerimiz sizden 4 yıl önce emanet olarak  aldığımız değerli evlatlarınızı, idarecim, öğretmenlerim ve personelim onları; vatanını ve milletini seven, kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak hazırladık ve şimdi sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyoruz dedi.

Demir;  Biz her yıl İlçe ekonomisine can suyu olan bir Okuluz. Bu gün Okulumuzdan mezun olan Öğrencilerimizin 54 tanesi kız, 41 tanesi erkek Öğrencilerin toplamı 95 mezun öğrencilerimizin 41 tanesi Trabzon İl İçindeki okullardan İlçemize gelirken 54 tanesi de yurdumuz genelinde bulunan 54 İl’den Şalpazarı Ayten Yımaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi oldular.

Okuldaki öğrencilerimiz Yurdumuzun değişik illerinden geldiler buraya gelirken Ailesinden  kopmanın acısıyla ağlayarak geldikleri  Şalpazarı’na bu defa birer altın değerinde olan hizmet aşkını hedef eden öğrencilerimiz bu seferde ağlayarak Şalpazarı’nda ayrılacaklar hepsi yeni birer hayata yelken açacaklar ancak ben şundan çok eminim Şalpazarı onlar için hiçbir zaman unutulmayacak dedi.

Şalpazarı Ayten Yılmaz ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet merasimine Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, Jandarma Komutanı Serdar Ceylan, İlçe Emniyet Amiri Soner Dinler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, daire amirleri Öğrenci velileri hazır bulundular.

 

 

 

 

Bu Haber 3.303 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”TEŞEKKÜR EDERİZ””TEŞEKKÜR EDERİZ”Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş köyü sakinlerinden olan Merhum...
”Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı””Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı” Cumhurbaşkanı’ın 29 Ekim konuklarından İlçemiz Geyikli sakini Kazım...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
Çıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıÇıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıBeşikdüzü İlçemize bağlı Çıtlaklı Mahallesi Merkez Camii inşaatı...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.