”Şalpazarı’nda Büyükşehir’in İftar Coşkusu Yaşandı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda Büyükşehir’in İftar Coşkusu Yaşandı”

TRABZON; Şalpazarı’nda Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale dönüştürülen İlçe Belediyesiyle beraber organize olarak yapılan on bir ayın bereketi ramazan iftar programına her yıl olduğu gibi bu yıl da Şalpazarı halkı yoğun ilgi gösterdi.

Şalpazarı Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı iftar yemeği Atatürk Okulu Bahçesine kuruldu.Trabzon Büyükşehir Belediyesi saha çalışma ekipleri tarafından iftar masalarının hazırlanmasının ardından  ‘’Trabzon’da Bir Başka Güzel 2019 Ramazan’’ adı altında çocuklar için hazırlanan tiyatro gösterisi çocuklar kadar iftarı bekleyen büyükleri de güldürdü. Tiyatro gösterisinin ardından Şalpazarı İlçe Müftülüğüne bağlı Din görevlisi tarafından Kur’an-ı Kerim ve dualar yapılmasın ardından toplu olarak iftarlar açıldı.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Şalpazarı’nda düzenlene geleneksel iftar yemeğine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanı Atila Ataman, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Metin Günay, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan daire amirler, ve İlçe halkı katıldılar.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin iftar programı için gelenlerin masalarında tek tek dolaşarak onlarla hasbihal ederek sohbet etti bazı küçük çocukları kucağına alarak fotoğraf çektiren Zorluoğlu ve beraberindekiler İlçe halkıyla yemek sonrası çay sohbetinin ardından ilçeden ayrıldı.

.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı’nda Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale dönüştürülen İlçe Belediyesiyle beraber organize olarak yapılan on bir ayın bereketi ramazan iftar programına her yıl olduğu gibi bu yıl da Şalpazarı halkı yoğun ilgi gösterdi. Şalpazarı Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı iftar yemeği Atatürk Okulu Bahçesine kuruldu.Trabzon Büyükşehir Belediyesi saha çalışma ekipleri tarafından iftar masalarının hazırlanmasının ardından  […]

Bu Haber 1.881 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa