”Başkan Ayaz  İkinci Esnaf İftarında 500 Kişiyi Ağırladı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Başkan Ayaz  İkinci Esnaf İftarında 500 Kişiyi Ağırladı”
”Başkan Ayaz  İkinci Esnaf İftarında 500 Kişiyi Ağırladı”
TRABZON; Hatırlanacağı gibi Şalpazarı  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına 22 Mart 2018 seçimlerinde genç bir Başkan Barış Ayaz seçilmişti. Yeni Başkan Barış Ayaz geçtiğimiz yıl  iki aylık başkanlığı süresince İlçe...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Hatırlanacağı gibi Şalpazarı  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına 22 Mart 2018 seçimlerinde genç bir Başkan Barış Ayaz seçilmişti. Yeni Başkan Barış Ayaz geçtiğimiz yıl  iki aylık başkanlığı süresince İlçe esnafını kucaklayarak onların gönlünü kazanmasını bilmiş ve seçildiği yılın ilk  Acısu Doğal Maden suyu tesislerinde bulunan bir tesiste düzenlenen İftar yemeğine tarihi bir katılım oldu adeta İlçe esnafından birkaç istisna dışından kalanının tamamı katıldı.

Başkan Ayaz  İkinci Esnaf İftarında 500 Kişiyi Ağırladı

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni  Başkanı Barış Ayaz düzenlenen iftar programına katılanları yönetim kurulu ekip arkadaşları nezdinde kapıda karşılayarak onlara hoş geldin dileklerinde bulundu. İftar programın bitişinde de programdan ayrılanlara nezaket kuralları içinde ayaklarınıza sağlık iftarımıza katıldığınız için teşekkür ederiz dedi.

Esnaf Ve Sanatkarlar İftar yemeğine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Metin Günay, Trabzon Belediye Meclisi Üyesi 1. Başkan Yardımcısı Atila Ataman, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yüksel Gülay AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, daire amirleri bazı mahalle muhtarları katıldılar.

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Barış Ayaz Acısu dinlenme tesislerinde yaptığı konuşmada  Ramazan ayının kardeşlik ve paylaşımının en yüksek düzeyde olduğu bir ay içerisinde olduğunu söyledi.

Ramazan Ayının Önemini Unutmayalım

Düzenlediğimiz bu iftar ile sizlerle bir arada olmak beni ve yönetimimi çok mutlu etti. Yaşamakta olduğumuz mübarek ramazan ayının manevi havasının kuşattığı   bu günde siz değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz ile birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi iftar sofrasında uzun yıllar unutulmayacak büyük katılım sağladınız.

Bu iftar soframızda bir araya gelmenin hazzı ve mutluluğu içerisindeyiz. İlahi rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bereket ve bolluk  pınarının çağlayanlar gibi aktığı bu kutsal ayın İslam dünyasının hasret kaldığı birlik ve beraberliğimizin sağlandığı huzur ve esenliğe ulaşmasında bir dönüm noktası olmasını diliyorum diyen Başkan Ayaz  İftar Programı sonrasında Acısu dinlenme tesislerinde Başta Başkan Refik Kurukız olmak üzere yoğun bir katılıma dosthane hasbihal ederek katılım sağlayanların gönlünü aldı.

Bu Haber 3.277 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”TEŞEKKÜR EDERİZ””TEŞEKKÜR EDERİZ”Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş köyü sakinlerinden olan Merhum...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
”Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı””Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı” Cumhurbaşkanı’ın 29 Ekim konuklarından İlçemiz Geyikli sakini Kazım...
Çıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıÇıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıBeşikdüzü İlçemize bağlı Çıtlaklı Mahallesi Merkez Camii inşaatı...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Sorry, there are no polls available at the moment.