”KEBİR Ramazan İftar Geleneğini Sürdürdü” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”KEBİR Ramazan İftar Geleneğini Sürdürdü”

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, katıldığı iftar programında “Kebir ülkemizin marka değeri” dedi. Türkiye ve Trabzon’un önemli gıda firmalarından Kebir Süt firması, Zorlu Grand Otel’de iftar programı düzenledi.


 
Büyük katılımın yaşandığı iftar programına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Jandarma Alay Komutanı Tuğ. Halil Şen, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Karaoğlu, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTB Başkanı Eyüp Ergan, TGC Başkanı Ersen Küçük, Karadeniz Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Karadeniz, Kebir Süt Genel Müdürü Yılmaz Karadeniz, Kebir Süt Genel Müdür Yardımcısı ve AK Parti Vakfıkebir Belediye Meclisi Üyesi Metin Ali Karadeniz’ in yanı sıra ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, il müdürleri, STK Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar programında davetlilere seslenen Kebir Süt Genel Müdürü Yılmaz Karadeniz “Ülkemiz ekonomik olarak sıkıntılı günlerden geçmektedir. Bu süreçte sanayiciler, üreticiler yerli ve milli ürünlerimizi üretmeye devam edip milletimizin yanında olmalıdır. Ehlileşmeye odaklı bir nesil yetiştirmek için çaba harcamalıyız. Ülke olarak birbirimize kenetlenip ihracat oranımız yükseltmenin yollarını aramalıyız. Kendi sanayicimiz tarafından üretilen ürünlere yönelmeliyiz. Üretime ve üreticiye gereken değeri vermeli ve bu sürecin üstesinden gelmeliyiz. “ ifadelerini kullandı.

“KEBİR ÜLKEMİZİN MARKA DEĞERİ”
İftar programında açıklamalarda bulunan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu “Kebir ailesinin ev sahipliğinde iftar sofrasında beraber olduk. Ülkemizin geçirdiği kritik süreçte dayanışmamıza katkı sağlayacağını umuyorum. İftar soframızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kebir ülkemizin marka değeri en yüksek olan firmalarından bir tanesi. Üretimi ile istihdamı ile bölgemiz ekonomisine çok ciddi katısı olan ve her ankette yerini alan marka değerimizdir. Böylesine büyük bir firmanın ülkemizde hayat bulmasını ve şehrimizde olmasını çok anlamlı buluyorum. Bölgemizin istihdamına katkıda bulunan Kebir firmamızın tüm çalışanlarına sağlıklı ömürler diliyorum “ ifadelerini kullandı.


 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, katıldığı iftar programında “Kebir ülkemizin marka değeri” dedi. Türkiye ve Trabzon’un önemli gıda firmalarından Kebir Süt firması, Zorlu Grand Otel’de iftar programı düzenledi.   Büyük katılımın yaşandığı iftar programına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Jandarma Alay Komutanı Tuğ. Halil Şen, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mehmet Karaoğlu, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTB […]

Bu Haber 1.919 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa