”Şalpazarı’nda Gençlik Bayramı 100.cü Yıl Dönümün de Coşkuyla Kutlandı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda Gençlik Bayramı 100.cü Yıl Dönümün de Coşkuyla Kutlandı”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Şalpazarı Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı aşağıda belirtilmiştir.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı  05 mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan ‘’Ulusal ve Resmi Bayramlar ile  Mahalli Kurtuluş  günleri ve Tarih günlerinde’’ yapılacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı 19 Mayıs 2019 Pazar günü saat 10.00 da Atatürk Ortaokulu bahçesinde yapıldı.Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından Saygı duruşu İstiklal Marşının okunması törenin sona ermesi aynı gün sat 10.15 Atatürk Ortaokulu bahçesinde ve Spor salonunda sona ermesinin ardından  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yıl dönümü kutlama töreni saat 10.30 da Kapalı Spor Salonunda devam etti.

 

 

Buradaki ikinci programda saygı duruşu  İstiklal Marşının okunması günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması gösteriler, Kick-Bax, Skeç, Şiir, Yarışmalar, Halk Oyunları Ödül töreni proğarmı sonu gün boyu devam eden 100. Yıl kutlama programında aynı günün akşam saat 20.20’de fener alayı Abdullah Kıdık pansiyonundan başlayarak İlçe Meydanından dönülerek Kapalı Spor Salonu bahçesinde son bulacak fener alayı yürüyüşün ardından saat 21.00 dilek ve temennilerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı son buldu.

 

 

NOT;.Bu program sosyal medya hesabımız olan ”Şalpazarı ses Mustafa Özcan” sayfamızdan canlı olarak yayınlanmıştır.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Türkiye Cumhuriyeti Şalpazarı Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yılı Kutlama Programı aşağıda belirtilmiştir.   19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor […]

Bu Haber 2.206 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa