”Şalpazarı 8.Sınıf Öğrencisi Gülçin  Alkurt’a Ağlıyor” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı 8.Sınıf Öğrencisi Gülçin  Alkurt’a Ağlıyor”

TRABZON;Şalpazarılı Kasımağzı mahallesi sakini Ali ve Türkan Alkurt çiftinin Karadeniz Bölgesi yöresel sanatçı Ali Alkurt ve Denizlispor Futbolcusu Ziya Alkurt’un kardeşleri Trabzon Karşıyaka Orta Öğretim 8. Sınıf öğrencisi Gülçin  Alkurt yakalanmış olduğu çağımızın amansız hastalığı kan kanserine yenik düştü.

Edinilen bilgilere göre Trabzon Karşıyaka Orta Öğretim 8. Sınıf öğrencisi Gülçin  Alkurt  evde rahatsızlanması sonucu Ailesi tarafından götürüldüğü hastanede yapılan tetkikler sonucunda kan kanseri olduğu anlaşılan Gülçin Alkurt Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesindeki  tedavisi devam ettiği sırada fenalaşmasının ardından geçtiğimiz Salı günü Beyin ameliyatı geçirmiş ve yoğun bakıma alınmasıyla beraber 35 günlük  tedavi sonucunda sevdiklerine doyamadan yaşama veda etti.

Şalpazarı’nı yasa boğan 8. Sınıf Öğrencisi Gülçin  Alkurt’un cenazesi 9 Mayıs 2019 Perşembe günü gözyaşları arasında ikamet ettiği Kasımağzı mahallesinde ikindi namazına müteakip Aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Türkan – Ali Alkurt çiftinin en küçük çocuğu olan Gülçin Nur Alkurt‘un cenazesine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz‘ın da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı. Annesi Türkan Alkurt küçük kızının tabutu başında saatlerce göz yaşı döktü. Tarifsiz acıyla yüreği yanan anne cenaze namazı için saf tutulurken bile Gülçin‘in den ayrılmak istemedi.Ziya Alkurt´un Denizlispor’dan ve spor camiasından bir çok yakın arkadaşı ve dostu da katıldı. Denizlisporlu futbolcular Mehmet AkyüzTahacan VelioğluFurkan ŞekerBurak Altıparmak, eski kaleci Zeki Ayvaz ve eski futbolcu Cihan Özkaymak  Kasımağzı Mahallesi’ndeki cenazeye katılarak takım arkadaşları Ziya Alkurt‘u acılı gününde yalnız bırakmadılar. Denizlispor Kulübü Başkan ve Yöneticileri de Ziya Alkurt‘u telefonla arayarak taziyelerini ilettiler. Şalpazarıspor Başkanı Cevat Özdemir, Beşikdüzüspor ve 1461 Trabzonspor’un bazı eski ve yeni oyuncuları da cenazeye katılanlar arasındaydı.

Şalpazarı ses Haber Ailesi olarak genç kızımıza Allah’tan Rahmet başta acılı Anne Bası ve Kardeşleri olmak üzere taziye dileklerimizi iletiriz. Bu haber ile ilgili Bölgesel Karadeniz Gazetelinde 10.05.2019 Cuma Günü yer alacak temsilciliğini yaptığımız İHA Trabzon’a ve Temsilciliğini yaptığım Karadeniz de Son nokta Gazetesine de   servis ettik.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarılı Kasımağzı mahallesi sakini Ali ve Türkan Alkurt çiftinin Karadeniz Bölgesi yöresel sanatçı Ali Alkurt ve Denizlispor Futbolcusu Ziya Alkurt’un kardeşleri Trabzon Karşıyaka Orta Öğretim 8. Sınıf öğrencisi Gülçin  Alkurt yakalanmış olduğu çağımızın amansız hastalığı kan kanserine yenik düştü. Edinilen bilgilere göre Trabzon Karşıyaka Orta Öğretim 8. Sınıf öğrencisi Gülçin  Alkurt  evde rahatsızlanması sonucu Ailesi […]

Bu Haber 6.101 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa