”Sağlık Meslek Alan Öğretmeni Ramazan Yılmaz 54 Yaşında Kansere Yenildi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Sağlık Meslek Alan Öğretmeni Ramazan Yılmaz 54 Yaşında Kansere Yenildi”

TRABZON; Beşikdüzü Farabi  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek dersi Öğretmeni  Ramazan Yılmaz yakalanmış olduğu amansız kanser hastalığına 54 yaşında Tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet hastanesinde yaşam savaşına yenik düştü.Genç yaşta yakalanmış olduğu amansız hastalık Ramazan Yılmaz Öğretmeni sevdiklerinden kopardı. Merhumun cenaze merasimi 21 Nisan 2019 Pazar günü Saat ; 11.30 da Kaymakamlık önünde tören düzenlenecek, ardından da Çakmak Cami önünde Öğle namazına müteakip kılına cenaze namazın ardından ikamet ettiği  Turalıuşağı mahallesinde ikindi namazına müteakip  ebediyete uğurlanacak.

 

Ramazan Öğretmenin Öğrencileri İçin Söyledikleri Sözleri

54 Yaşında Vefat Eden Ramazan Öğretmenin Öğrencileri İçin Söylediği Cümleleri Aktarıyoruz. Bu alıntı 1995-1996 Beşikdüzü Sağlık Meslek Lisesi Dönem Yıllığından alınmıştır.

Sevgili Öğrenciler;Sağlığın ve Gençliğin verdiği dinamimizimle topluma faydalı hizmetler vereceğinize canı gönülden inanıyorum.Görev ve sorumluluğunuz  daha fazla olacağı bundan sonraki dönemlerde, hislerinizle değil aklınızla hayatınıza yön veriniz.Karşılaşacağınız engellerde güzel düşünüp, güzel taraflarını görerek hayattan lezzet almaya çalışınız. Hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar temenni  ediyor. Tüm güzelliklerin gönlünüze göre olmasını dilerim.

Ramazan Yılmazı Tanıyalım

TRABZON;Şalpazarı  İlçesine bağlı Turalıuşağı mahallesinde 1965 yılında dünyay geldi.İlkokulu ikamet ettiği Turalıuşağı mahallesinde okudu.Ortaokulu Fatih Lisesinde tammaladı. 1985 yılında Ankara Keçiören Çevre  Sağlığı Meslek Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Kırklareli Demirköy Merkez Sağlık Ocağında göreve başladı. Ramazan Yılmaz daha sonraki yıllarda Trabzon Of Merkez Sağlık Ocağında çalıştı. 1988 yılında  Gevher Nesibe  Sağlık Eğitim Enstitüsüne girdi. 1991 yılında mezun  olan Yılmaz Bingöl 60. Sağlık Meslek Lisesi’ne Meslek Dersleri Öğretmeni olarak atandı. Yılmaz aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisadi  Bölümünü bitirdi. İki yıl İdarecilik görevinde bulunan Ramazan Yılmaz 1994 yılında Beşikdüzü Sağlık Meslek Lisesi’ne Meslek Dersi Öğretmni olarak atandı.

Şimdiki adıyla Beşikdüzü  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 1994 yılından 2018 yılına kadar yakalanmış olduğu hastalığı nüksedene kadar  24 yıl görev yaptı.

 

Merhuma Allah’tan Rahmet acılı eşi ve çocukları başta olmak üzere yakınlarına sabırlar dileriz.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Beşikdüzü Farabi  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek dersi Öğretmeni  Ramazan Yılmaz yakalanmış olduğu amansız kanser hastalığına 54 yaşında Tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet hastanesinde yaşam savaşına yenik düştü.Genç yaşta yakalanmış olduğu amansız hastalık Ramazan Yılmaz Öğretmeni sevdiklerinden kopardı. Merhumun cenaze merasimi 21 Nisan 2019 Pazar günü Saat ; 11.30 da Kaymakamlık önünde tören düzenlenecek, […]

Bu Haber 5.904 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa