...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda Türk Polis Teşkilatının 174. Yıldönümü Kutlandı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı’nda İlçe Emniyet Amirliği tarafından 174. Kuruluş yıldönümü kapsamında Şalpazarı İlçe Emniyet Amir vekili Komiser Yardımcısı Soner Dinler nezdinde   10 Nisan Polis Haftası programına istinaden Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği personeli tarafından 8 Nisan 2019 Pazartesi günü İlçe Kaymakamlığı, İlçe Belediye Başkanlığı, ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinin yapılmasın ardından aynı gün  Öğle Namazı öncesinde İlçe Merkez Camii’nde ‘’Aziz Şehitlerimizin’’  ruhları için Mevlid-i Şerif okutuldu. İlçe Emniyet Amirliği nezdinde 9 Nisan 2019 Salı günü İlçemiz Geyikli Mahallesinde bulunan ‘Şehit Komiser Yardımcısı Fatih Tolga Özer ve Üzümözü mahallesinde Şehit Polis Memuru Şenel Çakır’ın mezarları ziyaret edildi.

Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği tarafından 10 Nisan 2019 Çarşamba günü Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü için Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu önünde bulunan Atatürk Anıtına Saat ; 09-00 da Çelenk konulmasın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla beraber günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Şalpazarı İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Soner Dinler yaptı.

Akabinde de burada yapılan Çelenk sunma törenin ardından programın son bölümü Şalpazarı İlçe Emniyet amirliği ziyaretleriyle ve ikramların ardından İlçe Emniyet Amirliği önünde toplu Fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

Bu video 5.498 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa