KURUKIZ VE EKİBİ MAZBATALARINI ALDILAR | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
KURUKIZ VE EKİBİ MAZBATALARINI ALDILAR

TRABZON, Şalpazarı’nda da Yurdumuzda olduğu gibi 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimleri sona ermesin ardından Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyeleri Vakfıkebir  YSK’da görevli Hakimlerden Mazbatalarını alarak görev yaptıkları ilgili Belediyede çalışmalarına başlıyorlar. Başkan Kurukız Hakime Emine Öztürk İnci’nin elinden aldı.

Kurukız İkinci Döneme Başladı

Cumhur İttifak Belediye Başkanı Refik Kurukız 2014 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde MHP Kadrosundan kazandığı Şalpazarı Belediye Başkanlığı görevini 2019 mahalli idareler seçimlerinde Cumhur İttifak adayı olarak ara vermeden ikinci defa Şalpazarı Belediye Başkanı oldu.

Kurukız’ın Belediye Meclis Üyelerinden 2 Tanıdık İsim Bulunuyor

Şalpazarı belediye Başkanlığı görevine Cumhur İttifak adayı olarak seçilen Başkan Kurukız AK Parti ve MHP’li Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra bir Melediye Meclis üyesi de İYİ Parti’den katıldı. Başkan Kurukız’ın birinci dönem Belediye başkanlığı görevinde bulunan 2 Belediye meclis üyesi yeni dönem Belediye Başkan Kurukız’la devam edecek.

Başkan İlk Toplantıyı 9 Nisan 2019 Salı Günü Yapıyor

Şalpazarı Belediye Başkanı ikinci dönem Belediye Başkanlğı mazbatalarını geçtiğimiz Cuma günü  almalarının ardından ilk Belediye Meclis toplantısını 9 Nisan 2019 Salı günü saat;10.00 da gerçekleştirecek.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON, Şalpazarı’nda da Yurdumuzda olduğu gibi 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimleri sona ermesin ardından Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyeleri Vakfıkebir  YSK’da görevli Hakimlerden Mazbatalarını alarak görev yaptıkları ilgili Belediyede çalışmalarına başlıyorlar. Başkan Kurukız Hakime Emine Öztürk İnci’nin elinden aldı. Kurukız İkinci Döneme Başladı Cumhur İttifak Belediye Başkanı Refik Kurukız 2014 […]

Bu Haber 2.471 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa