”Kurukız’a Tebrik İzdihamı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Kurukız’a Tebrik İzdihamı”

TRABZON;Şalpazarı’nda 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı  ve Cumhur İttifakının adayı Refik Kurukız İkinci dönem Belediye Başkanlığı seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre 5618 aldı.

En yakın rakibi Bağımsız Belediye Başkan adayına 4000 oy gibi ezici bir üstünlükle Şalpazarı Belediye Başkanı oldu bu oy dağılımına göre biri Kontenjan olmak üzere Cumhur İttifak Belediye Meclis üyelerinden 10 tanesi,  İYİ Parti’den 1 Belediye Meclis üyesi katılmış oldu.Şalpazarı Belediye Başkan adayları oy dağılımı şöyle oluştu;Cumhur İttifak :5618-Bağımsız;1831-Millet İttifak:1447-Saadet;126

Şalpazarı Belediye Başkanlığına 2014 yılında seçilen Refik Kurukız’ın o zamanki gibi aradan geçen 5 yıllık zaman diliminde İlçe Halkının o günkü gülen yüzü bu gün de gülüyor geçmişe bir yolculuk yapalım istedik siz değerli okuyucularımıza.

Seçim Bitti Başkan Görevde; Şalpazarı Belediye Başkanlığına ikinci defa Başkan seçilen Refik Kurukız seçim biter bitmez haftanın ilk mesaisinde görevinin başında İlçede hizmetlerine kaldığı yerden devam etmek için çalışmalarına başladı.

Başkan Kurukız Şalpazarı’nda seçmenlerin taktiri ve bizlere olan hizmet etme güvenine layık olmak için daha çok azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben şuna inanıyorum yaklaşık 3 aylık sahada seçim çalışmalarında bütün adaylarımız Şalpazarı’na  hizmet edebilmek için halkımıza ne söz vermişse vermiş oldukları o söz artık bizim sözümüzdür onların verdiği sözlerini de yerine getireceğiz bizim de verdiğimiz sözlerimizi yerine getireceğiz. Bu kısa zaman ve yorucu bir çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen  hayatımda en çok mutlu olduğum biz Şalpazarı’nda aday göstermiyorum bizim adayımız Şalpazarı’nda Cumhur adayımız Refik Kurukız diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli başta olmak üzere AK Partili, MHP’li  yönetici ve çalışma arkadaşlarımız hepsine teşekkür ederim.

Kurukız’a Tebrik Ziyaretinde İzdiham

Şalpazarı Belediye Başkanlığına ezici bir üstünlükle belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifak adayı Refik Kurukız’a seçimin akabinde haftanın ilk mesaisinde tebrik için makamı doldu taştı başta İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz olmak üzere mahalle muhtarları, sivil toplum üyeleri, vatandaşlar Başkan Kurukız’ı tebrik edebilmek için birbirlerini ezdiler. Kurukız makamında ziyaretine gelenlere biz ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz.

Durmak yok daha çok koşmaya devam edeceğiz halkımıza hizmet edebilmek için onlara gösterdikleri ilgiyle desteklerine hizmetlerle devam edeceğiz.Başkan Kurukız ve beraberindekiler 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde kendilerine ikinci defa seçilme hakkını veren mahalle sakinlerine K Parti ve MHP teşkilatı olarak teşekkür ziyaretlerinde bulunuyorlar.

 

 

…ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com… Ailesi Olarak Şalpazarı Belediye Başkanlığına 2. defa seçilen Sayın Refik Kurukız ve ekip arkadaşlarını tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz.

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı’nda 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı  ve Cumhur İttifakının adayı Refik Kurukız İkinci dönem Belediye Başkanlığı seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre 5618 aldı. En yakın rakibi Bağımsız Belediye Başkan adayına 4000 oy gibi ezici bir üstünlükle Şalpazarı Belediye Başkanı oldu bu oy dağılımına göre biri Kontenjan olmak üzere […]

Bu Haber 1.587 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa