”İstiklal Marşımız 98 Yaşında” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”İstiklal Marşımız 98 Yaşında”

 

TRABZON; Şalpazarı’nda 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 98’ncı yıldönümü ile İstiklal ve istikbal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans   Salonunda düzenlenen programla kutlandı.

12 Mart 1921 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilen İstiklal Marşımızın 98’ncı  yıl dönümü ile Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma programı ülke genelinde olduğu gibi Şalpazarı’nda da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zeki Uzun günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

 

İstiklal Marşımızın Kabulünün Yıldönümü nedeniyle düzenlenen Mehmet Akif Ersoy‘u Anma Programını, Kaymakam Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Jandarma K. Serdar Ceylan, İlçe Emniyet Amiri Soner Dinler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Siyasi Parti Temsilcileri Okul müdürleri, daire amirleri ve öğrenciler izledi. 

Şalpazarı İmam Hatip Lisesi Müdürü Zeki Uzun’un da aralarında bulunduğu 12 Mart gününe özel korolar söylendi.

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

  TRABZON; Şalpazarı’nda 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 98’ncı yıldönümü ile İstiklal ve istikbal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans   Salonunda düzenlenen programla kutlandı. 12 Mart 1921 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilen İstiklal Marşımızın 98’ncı  yıl dönümü ile Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u anma […]

Bu Haber 2.011 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa