”Başkan Kurukız 8 Mart’ta kadınlara Gül Dağıttı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Başkan Kurukız 8 Mart’ta kadınlara Gül Dağıttı”

 

Şalpazarı mevcut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifak adayı Refik Kurukız  8 Mart Dünya kadınlar Günü Mesajı yayınlamasın ardından 8 mart Dünya Kadınlar Günü olan 2019 Cuma günü gün boyu İlçe merkezi ve taşrada bulunan mahallerde bulunann kadınlarımızı unutmayarak bu mutlu günlerinde onların yanında olarak onlara gül dağıttı.

 

''Başkan Kurukız 8 Mart'ta kadınlara Gül Dağıttı''

Başkan Kurukız’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün, kadınların toplumda layık oldukları saygınlığı kazanması, sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik haklarını tam ve etkin şekilde kullanmaları ve karşılaştıkları sorunların gündeme getirilerek çözülmesi açısından önemli olduğunu bildirdi.

Başkan Kurukız yayınladığı mesajda; “Türk kadını, tarihimizin en eski dönemlerinden içinde bulunduğumuz çağa kadar toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın merkezinde yer almış, her dönemde ihtiyaç hissettiğimiz feragat ve fedakarlıkların en yücesini yapmıştır.

 

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınlarımızın toplumda layık oldukları saygınlığı kazanması, sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik haklarını tam ve etkin şekilde kullanmaları ve karşılaştıkları sorunların gündeme getirilerek çözülmesi açısından önemlidir. Kuşakların yetişmesinde büyük rol üstlenen kadınlarımızı, üstün bilgi seviyesi ve kültürel değerlerine bağlı, ahlaklı bireyleri yetiştirmek için gösterdikleri özveriden dolayı kutluyorum” dedi.

NOT;Fotoğrafların tamamını sosyal medya hesabımız”Facebook” Şalpazarıses Mustafa Özcan’da bulabilirsiniz

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Başkan Kurukız 8 Mart’ta kadınlara Gül Dağıttı”-http://salpazari61.com/arsivler/29037

Bu Haber 2.027 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa