”Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu  Şalpazarı’na İlk Resmi Ziyaretini   Gerçekleştirdi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu  Şalpazarı’na İlk Resmi Ziyaretini   Gerçekleştirdi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçesi Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlunu ağırladı. Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ilk resmi ziyaretini bugün gerçekleştirdi. Hatırlanacağı gibi İstanbul Kartal da meydana gelen göçükte hayatını kaybeden Volkan Balta’nın cenaze merasimi için de Şalpazarı’na gelmişti. Vali İsmail Ustaoğlu 4 ay önce Trabzon Valiliğine atanmasının ardından bugün ilk resmi ziyaretini geçekleştirdiği Şalpazarı’nda bir dizi ziyaretlerde bulundun.

Vali Ustaoğlu’nu Şalpazarı Protokolü Karşıladı

Trabzon valisi ilk resmi ziyaretini Hükümet konağı önünde karşılandı bu karşılamaya Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Jandarma komutanı  Serdar Ceylan İlçe Emniyet amiri Soner  Dinler, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk Belediye Meclis üyeleri mahalle muhtarları ve daire amirleri hazır bulundu.

Kaymakam’dan Vali’ye Yöresel Bebek

Şalpazarı Ziyaretinde Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’na İlçe Kaymakamı Murat Beşikci bu İlçenin kültürünü yaşatan o kadar çok hatırlanacak hediyeleri bulunuyor bunları n bir örneği olan Şalpazarı Yöresel Kültürünü yansıtan hediyelik kıyafetli bebek hediye etti.

Kurukız’dan Valiye Bordo Mavi Yöresel Çanta

Trabzon Valisi’nin ikinci durağı olan Şalpazarı Kaymakamlığından sonra Belediye ziyaretinde Başkan Kurukız Vali İsmail Ustaoğlu’na Ağasar yöresine özgü Bordo Mavi Çentiği armağan etti.

İlçede Yürütülen Çalışmalar Hakkında Bilgiler  Aldı

Trabzon’un Şalpazarı İlçesini ziyaret eden Vali İsmail Ustaoğlu Kaymakam Murat Beşikci’den, İlçe Belediye Başkanı Refik Kurukız’dan İlçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Vali Ustaoğlu ardından İlçe esnaflarıyla vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler bugün İlçenin haftalık Pazar alışverişinin yapıldığı güne rastlamasıyla beraber onlarla hasbihal etme fırsatı bulan Vali   Ustaoğlu akabinde de Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu binası önünde tehlike oluşturulan dere ıslah çalışmasıyla beraber yapılabilecek istinat duvarıyla ilgili bilgileri Belediye Başkanı Kurukız’dan aldı.

Vali Ustaoğlu buradaki ziyaretin ardından Şalpazarı’na yeni yapılan hizmet binasında incelemelerde bulunmak için İlçe Kaymakamı Belediye Başkanı ve kalabalık halkla beraber  hareket ettiği sırada aynı yol üzerinde bulunan Şalpazarı Belediyesi tarafından hizmete açılan Bayan Kültür evine uğrayarak burada oturan bayanlarla görüştü ve ardında da Belediye binasında incelemelerde bulunan Vali  Ustaoğlu Başkan Kurukız’ın burada yapılması ivedilikli olan konuları Vali İsmail Ustaoğluna bilgilendirmenin ardından İlçe ekonomisine can suyu olan Anadolu Şapka tekstil atölyesini ziyaret ederek buradan işletme sahibinden bilgiler aldı. Vali Ustaoğlu İlçe Emniyet Amirliği ve Jandarma komutanlığı ziyaretleriyle beraber programı tamamladı

HABER İLE İLGİLİ VİDEO YAYINA HAZIRLANIYOR

.

 

 

Bu video 2.363 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa