”Bektaş Şalpazarı Bağımsız Belediye Meclisi Üyesi Adayı Oldu” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Bektaş Şalpazarı Bağımsız Belediye Meclisi Üyesi Adayı Oldu”

TRABZON;Şalpazarı Geyikli mahallesi sakinlerinden Değirmen ustası bir Baba ve Köy ebesi bir Annenin evladı olarak 1959         yılında Dünyaya gelen Şalpazarı Kaymakamlığı Emekli  Yazı İşleri Müdürü Mustafa Bektaş uzun yıllar görev yaptığı kurumundan 24 Ocak 2014 tarihinde emekliye ayrılmasının ardından bir siyasi partide  bir süre yöneticilik görevlerinde bulundu Bektaş İlçe halkı tarafından her zaman yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı takdirle karşılandı.

Yurdumuzda yapılacak olan 31 Mart 2019 Pazar günkü mahalli idareler seçimnlerinde Şalpazarı Bağımsız Belediye Meclis Üyesi  Adayı olarak yüksek seçim kuruluna evraklarını teslim ederek seçim çalışmalarına start verdi

 

Bir dönem Ak Parti ilçe başkanlığında teşkilat başkanı olarak görev yaptı. İmam hatip okulları platformu Şalpazarı koordinatörlüğü yaptı.

 

 Mustafa Bektaş Kimdir ?

Bektaş İlkokulu Geyikli’de,Ortaokulu Şalpazarı’nda,Liseyi de Trabzon İmam Hatip Lisesinde bitirdi.13 Mart 1981 yılında imam hatip olarak Akçaabat’ta memuriyete başladı.1982 yılında askere gitti 20 aylık askerlikten sonra Kuran Kursu öğreticisi olarak yeniden memuriyete döndü.

 

 

1990 yılında Tahrirat katibi (Şimdiki V.H.K.İ.) olarak Şalpazarı Kaymakamlığı’na naklen atandı.1991 yılında yapılan sınavla ayni kurumda şef oldu.Memuriyette iken Yüksek okulu (Önlisans) bitirdi.2004 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu görevde yükselme sınavını Trabzon birincisi olarak kazandı ve ayni yıl Şalpazarı Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü’ne atandı.

 

 

12 yıl Şalpazarı Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneğinin başkanlığını yaptı halen ayni dernekte yönetimde görevli. STK lar adına üç dönem Şalpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında  mütevelli heyet üyesi olarak görev yaptı. Bu arada Bektaş görevde bulunduğu sürede 12 Kaymakamla beraber çalıştı. Bir dönem Ak Parti ilçe başkanlığında teşkilat başkanı olarak görev yaptı. İmam hatip okulları platformu Şalpazarı koordinatörlüğü yaptı

 

 

 

Bu görevde iken 29 Kasım 2013 tarihinde emekliliğini isteyerek 24 Ocak 2014 tarihinde bu görevinden ayrıldı.Mustafa Bektaş evli ve bir çocuk babası.

 

 

 

32 yıl 4 aylık memuriyeti süresince Takdirname,Başarı belgesi ve teşekkür düzeyinde 16 kez taltif edildi.7 defa mülkiye teftişi verdi.

 

 

NOT; Bu haberimiz 27 Şubat 2019 Çarşamba günü Karadeniz de Son nokta Gazetesinde yer alacaktır

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı Geyikli mahallesi sakinlerinden Değirmen ustası bir Baba ve Köy ebesi bir Annenin evladı olarak 1959         yılında Dünyaya gelen Şalpazarı Kaymakamlığı Emekli  Yazı İşleri Müdürü Mustafa Bektaş uzun yıllar görev yaptığı kurumundan 24 Ocak 2014 tarihinde emekliye ayrılmasının ardından bir siyasi partide  bir süre yöneticilik görevlerinde bulundu Bektaş İlçe halkı tarafından her zaman yaptığı […]

Bu Haber 2.997 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa