”Muharrem Varlı Şalpazarı’nda Kurukız’a Uğurlu Geldiğini Belirtti” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Muharrem Varlı Şalpazarı’nda Kurukız’a Uğurlu Geldiğini Belirtti”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın ‘’Cumhur İttifak’ adayı gösterilmesinin ardından bu gün 22 Şubat 2019 Cuma günü MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri öncesi Şalpazarı İlçesini ziyaret etti.

 

Vekil Varlı Belediye Binası önünde karşılamanın akabinde Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız’ı makamında ziyeret etti. ve Başkan Kurukız yaptığı çalışmalardan sunumu anlatımda bulundu

Şalpazarı Ses Mustafa Özcan paylaştı: 22 Şubat 2019 Cuma

Hatırlanacağı gibi Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kuurkız’ın 30 Mart 2014 Mahalli idareler seçimleri öncesinde ilk defa Şalpazarı İlçesine gelerek Başkan adayı Kurukız’a esnaflardan destek isteyerek Başkan seçildiğini ve ikinci defa Şalpazarı’na geldiğini ve bu sefer daha güçlü bir şekilde Şalpazarı Belediye Başkanı olarak seçimi kazanacağını belirtti.

MHP Milletvekili Varlı AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk’u makamında ziyaret  etti ve burada Başkan Çabuk ve Vekil Varlı birer konuşmanın ardından program son buldu.

 

Şalpazarı Ses Mustafa Özcan paylaştı: 22 Şubat 2019 Cuma

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP  Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım  31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimleri öncesi Şalpazarı ilçesini beraber   ziyaret ettiler. ‘’Şalpazarı ses Haber Gazetesi’’ olarak yine ilklere öncelik etmeye devam ediyoruz  Adana MHP  MYK Üyesi Muharem Varlı’nın Şalpazarına gelişi öncesinden ve ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunmalarını Haber Müdürümüzün sosyal medya sayfası olan ‘’Facebook-Şalpazarı ses Mustafa Özcan sayfasından canlı olarak 70 dakika  yayınladık. Habercilik örneği olarak bizleri takip eden dostlarımızın adına Vekil Varlı’ya soruları sorarak yanıt almaya çalıştık.

22 Şubat 2019 Cuma günü Şalpazarı İlçe Ziyareti programı Şalpazarı Belediyesi önünde saat:14.00 Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis üyeleri,Mahalle Muhtarları vatandaşlar tarafından karşılandı. MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın  Şalpazarı Belediyesi, MHP Şalpazarı İlçe Teşkilatını,Ak Parti İlçe Teşkilatını,Kaymakamlık  Şalpazarıspor Kulüp Başkanı Gazi Cevat Özdemirin ziyareti sonrasında İlçeden ayrıldı.

Bu video 1.362 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa