”  Şalpazarı Şubat Belediye Meclisinde Eller Şehit Alper Al İsminin Yaşatılması İçin Kalktı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”  Şalpazarı Şubat Belediye Meclisinde Eller Şehit Alper Al İsminin Yaşatılması İçin Kalktı”

TRABZON;Şalpazarı Belediyesi Şubat Ayı Belediye Meclis toplantısını yaptı.5393 Sayılı Belediye yasasının 21. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma yönetmenliğinin 6. Maddesi gereğince  daha önceki Meclis toplantılarında tayin edilen gün olan 08.02 .2019  Şubat ayı Meclis toplantısı aşağıda yazılı gündem maddesini müzakere etmek üzere saat 14.00’de Belediye Başkanı Refik Kurukız  Başkanlığında toplandı.

Görüşülen Gündem Konuları Oy Birliğiyle Kabul Gördü

 

5393 Sayılı Belediye Yasasının 20.Maddesi gereğince Şalpazarı Belediyesinin 2019 mali yılında tatil yapacağı ay görüşülerek oy birliğiyle beraber ‘’Ağustos’’ tatil olarak kabul gördü.

2019 Mali yılında Şalpazarı Belediyesinde görevli Zabıta personeline fazla çalışma ücreti oy birliğiyle  bürüt ‘’500’’tl olarak kabul oldu.

5393 Sayılı Belediye Yasasının 18. Maddesinin (n) bendi gereğince Şalpazarı Üzümözü mahallesinden 2016 yılında Hatay’ın Samandağ İlçesinde Şehit olan 23 yaşındaki Sözleşmeli Motorcu Er Alper Al ismi doğup büyüdüğü mahallesinde yaşatılması için Şehit Kabrinin bulunduğu yer Merkez Cami mevki oy birliğiyle beraber ‘’Şehit Alper Al Caddesi olarak kabul edildi.

 

Şalpazarı’na koşullandırılan Şalpazarı’nın kanayan yarasının başında gelen İtfaiye birimin kurulacağı yeni yapılan Şalpazarı Belediye Binasında İtfaiye İstasyonu için yer tahsisi oy birliğiyle kabul edildi. Şubat ayı Belediye Meclisinin son  gündem maddesi olarak her ayın bir sonraki ay Belediye Meclisi toplanma gün belirlemesini oy birliğiyle beraber  7 Mart 2019 Perşembe günü saat 10.00 da Belediye Başkanlığında toplanılarak Başkan Kurukız ve beraberinde geçen 5 yıllık bir beraberliği yaklaşan 31 Mart 2019 mahalli seçimleri öncesinde dostluk yemeğiyle beraber taçlandırılmasını oy birliğiyle karar verildi.

 

 

Şalpazarı Belediyesi Şubat Ayı Meclis toplantısının gündem konularının kara bağlanmasının ardından  dilek ve temennilerinin  bitiminde Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından Belediye Meclis üyelerine kendi isimleri yazılı  2019 Ajandası ve kalem hediyesi ardından program son buldu.

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı Belediyesi Şubat Ayı Belediye Meclis toplantısını yaptı.5393 Sayılı Belediye yasasının 21. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma yönetmenliğinin 6. Maddesi gereğince  daha önceki Meclis toplantılarında tayin edilen gün olan 08.02 .2019  Şubat ayı Meclis toplantısı aşağıda yazılı gündem maddesini müzakere etmek üzere saat 14.00’de Belediye Başkanı Refik Kurukız  Başkanlığında toplandı. Görüşülen Gündem Konuları Oy Birliğiyle […]

Bu Haber 2.878 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa