”Şalpazarı’na İtfaiye Birimi Yeni Yapılan Belediye Binasının Altına Kuruluyor” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’na İtfaiye Birimi Yeni Yapılan Belediye Binasının Altına Kuruluyor”

 

 Mevcut Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız İstanbul da katıldığı bir dernek gecesinde sözlerini şöyle sürdürdü Şalpazarı’nda da Cumhur İttifakı adayı olduğunu hatırlatarak seçimlerde destek istedi.

 

 

 Soylu; “Şalpazarı’na istediğin hizmetin sözünü verebilirsin”Dedi

 

Geride kalan beş yılda elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını, yeni dönemde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun desteğiyle yola çıktığını, özellikle Süleyman Soylu’nun “Şalpazarı’na istediğin hizmetin sözünü verebilirsin” vaadini aldığını açıklayan Kurukız, Şalpazarı’na iki müjde verdi.

 

İtfaiye Birimi Yeni Yapılan Belediye Binasının Altına Kuruluyor

 

Şalpazarı halkının en büyük sorunlarının başında gelen yangınlara zamanında müdehale etmekte geç kalan ve İlçede itfaiye birimi olmadığını geçtiğimiz Çarşamba günü Şalpazarına bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlunun Şalpazarı Belediyesi ziyaretinde Başkan Kurukızın Zorluoğluna ivedilille hatırlatmıştı ve Zorluoğlu da İlçe ziyaretlerinde Hanımlarında İtfaiye istediklerini not aldığını belirtilmişti.  “Yeni yapılan belediye binasının birinci katını itfaiye istasyonunun kurulması için tahsis ettik. İtfaiye istatsyonunun kurulması için protokol imzaladık. Gelecek haftadan itibaren itfaiye Şalpazarı’nda faaliyete geçecek” açıklamalarını yaptı.

 

 

Mart Ayı’nda Belediye Otobüsü Trabzon’a Çalılmaya Başlayacak

 

 

Cumhur İttifakı adayı mevcut Başkan Kurukız  Şalpazarı’nda gelecek haftadan itibaren itfaiyenin faaliyete geçeceğini, gelecek ay başından sonra da Şalpazarı’ndan Trabzon’a günü birlik otobüslerin çalışmaya başlayacağını ifade etti. Kurukız, yıllardır tartışma konusu olan bir konu hakkında da müjde vererek, önümüzdeki aydan itibaren Şalpazarı-Trabzon arasında günübirlik olarak otobüs çalışmaya başlayacağını açıkladı.

 

Şalpazarı’na iki iş makinası

 

Başkan Refik Kurukız, otobüs dışında iki yeni sevindirici haber daha verdi. “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun destekleriyle Türkiye Belediyeler Birliği’ne yapmış olduğumuz başvurular sonucu Şalpazarı belediyesine yeni sıfır bir kepçe hibe edildi. İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda belediyemize yeni bir kepçe kazandırdık, ayrıca bir tane de ekskavatörün (Kato) sözünü aldık.

 

 

 İnşallah bir aksilik çıkmazsa kepçe pazartesi günü (04 Şubat 2019) ilçemizde olacak, ekskavatörü ise önümüzdeki aylarda teslim alacağız. İlçemiz halkına her türlü belediye hizmetlerini daha verimli bir şekilde sunabilmemiz için bir belediyede olması gereken makine parkını güçlendireye çalışıyoruz. Sağ olsunlar talebimiz Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hızlı bir şekilde yerine getirildi. Coğrafyamız geniş ve ağır şartlarda kar mücadelesini veriyoruz. İnşallah bu araçlar hem kar mücadelesinde hem de belediyenin diğer hizmetlerinde işimizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Daha etkin ve verimli bir şekilde Şalpazarı halkına hizmet sunmamıza vesile olacaktır. Belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun” 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

   Mevcut Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız İstanbul da katıldığı bir dernek gecesinde sözlerini şöyle sürdürdü Şalpazarı’nda da Cumhur İttifakı adayı olduğunu hatırlatarak seçimlerde destek istedi.      Soylu; “Şalpazarı’na istediğin hizmetin sözünü verebilirsin”Dedi   Geride kalan beş yılda elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını, yeni dönemde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman […]

Bu Haber 1.775 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa