”TRABZON; ŞALPAZARI’NDA 1199 ÖĞRENCİ KARNE SEVİNCİ YAŞADILAR” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”TRABZON; ŞALPAZARI’NDA 1199 ÖĞRENCİ KARNE SEVİNCİ YAŞADILAR”
”TRABZON; ŞALPAZARI’NDA 1199 ÖĞRENCİ KARNE SEVİNCİ YAŞADILAR”
TRABZON;Şalpazarı İlçe merkezi ve taşrada bulunan  13 Okulda öğrenim gören 1199 Öğrenci eğitim gördükleri Okullarımda yapılan karne törenleriyle öğrencilere karnelerini verdiler. Yurt genelinde olduğu gibi İlçemizde Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçe merkezi ve taşrada bulunan  13 Okulda öğrenim gören 1199 Öğrenci eğitim gördükleri Okullarımda yapılan karne törenleriyle öğrencilere karnelerini verdiler.

Yurt genelinde olduğu gibi İlçemizde Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı takvime göre 17 eylül 2018 Pazartesi açılan günü yeni eğitim öğretim dönemi başladı. Okullarda 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk yarısı olan karne tatili yurt genelinde 18 Ocak 2019 Cuma günü karnelerini aldı öğrenciler. Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği eğitim takvimine göre karne tatili 21 Ocak  2019 ve  4 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek ve ikinci dönem okulların yaz tatiline 14 Haziran 2019 Cuma günü sona erecek.

 

Şalpazarı Anadolu Lisesi 12. Sınıf Öğrencilerinden Takdir Alan Olmadı

Trabzon Şalpazarı  genelinde bulunan 13 Okuldan birisi olan 166 öğrencisi bulunan Anadolu Lisesi okul Müdürü Kadir Özdemir karne töreni öncesinde okul bahçesinde yaptığı açıklamada okulumuz öyle yada böyle bir okul sayılmıyor Eğitimin en üst bölgelerine başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyerek buraya gelen öğrencilerin başarılı olması için okul idarecisi ve öğretmenleri başarılı olmanız için gayret sarf  ediyor ancak ne acıdır ki son sınıf öğrencilerinin hiç birinin takdir belgesi alamadığını görüyorum ikinci dönem kendinize çeki bir düzen vermelisiniz dedi.

Burası Yemekli  Yataklı Tatil Kampı Değil

Şalpazarı Anadolu Lisesi Müdürü 2018-2019 eğitim öğretim yarı yıl tatili öncesinde okul bahçesinde düzenlenen karne töreni merasiminde okulda bulunan toplam 166 öğrenciye seslenerek ‘’Burası yemekli yataklı Tatil Kampı’’ değil Aileleriniz sizleri okumanız için bin bir fedakarlıklar yaparak buralara eğitim almanız için gönderiyor. Okul araçları ucra köşelerden sizleri buraya ücretsiz taşıyor. Yemekleriniz sıcak olarak çıkıyor, devlet kitaplarınızı veriyor ancak gelin görün ki yarıyıl tatili karnesinde 9 tane dersten başarısız olarak karneniz zayıf getiriyorsunuz ikinci dönem bunu telefi etmelisiniz burası yemekli yataklı tatil kampı değil bunu biliniz.

Kaymakam Birinciye Bilgisayar Okul Müdürü Bisiklet Hediye Edecek

 

Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci İlçe Mili Eğitim Müdürü Güner Cengiz ve Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Akil Şalpazarı Atatürk İlkokulunda bulunan öğrencilere okul Müdürü Muhammet Karabayır nezdinde karnelerini verdiler.İlçe Kaymakamı Murat Beşikci İlköğretim Okulunda bulunan öğrencilerden 4.’üncü sınıf yıl sonunda birinnci olarak bitiren iki sınıf öğrencilerine  Bilgisayar hediye edeceğini belirtti. Okul Müdürü  Muhammet Karabayır da Kaymakam Beşikci gibi İlköğretimde bulunan son sınıf öğrencilerinin okulu birincilikle bitirmeleri halinde birincilere bisiklet hediye edeceğini belirtti.

 

Şalpazarı Anadolu Lisesi İstatistikleri

 

Okul Öğrenci Mevcudu  ; 131

 

Takdir Alan Öğrenci       ; 9

 

Teşekkür Alan Öğrenci  ; 34

 

Onur Alan Öğrenci          ; 12

 

Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerinden takdir alan öğrenci olmadı.Okul verilerinin yüzdesine göre 14 öğrenciden birisi takdir alırken bu öğrenci yüzdelerinin teşekkür alan öğrencilerinde ortalama olarak 3.8 öğrenci de teşekkür almış oldu.

 

 

Bu Haber 4.717 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”TEŞEKKÜR EDERİZ””TEŞEKKÜR EDERİZ”Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş köyü sakinlerinden olan Merhum...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
”Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı””Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı” Cumhurbaşkanı’ın 29 Ekim konuklarından İlçemiz Geyikli sakini Kazım...
Çıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıÇıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıBeşikdüzü İlçemize bağlı Çıtlaklı Mahallesi Merkez Camii inşaatı...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Sorry, there are no polls available at the moment.