‘Şalpazarı Gençlik Spor Maçkaspor’a Gol Yağdırdı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
‘Şalpazarı Gençlik Spor Maçkaspor’a Gol Yağdırdı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı İlçesi il genelinde tek stadı olmayan İlçe konumunda bulunduğundan bütün karşılaşmalarını deplasman sahada oynamak zorunda kalıyor.Şalpazarı İlçesine en yakın İlçe olan Beşikdüzü ev sahibi konumu olarak gözükse de Şalpazarı Gençlik Spor  taşradan aşağı ortalama 20 km yolla İlçe merkezine iniyor buradan da 16 km yol katederek Beşikdüzü İlçe stadındaki karşılaşmada ne kadar başarı sağlanacağını sizlerin takdirine bırakıyoruz.

 

Trabzon 1. Amatör Küme’de mücadele eden  temsilcimiz Şalpazarıspor Gençlik Spor  Beşikdüzü İlçe Stadyumunda Maçkaspor’u konuk etti. Karşılaşmanın ilk yarısını ‘Şalpazarı ses Gazetesi sosyal medya hesabından karşılaşmanın ilk yarısını canlı olarak yayınlayarak yurt geneli ve yurt dışındakilere canlı olarak  yayınladı.

Şalpazarı Ses Mustafa Özcan paylaştı: 18 Ocak 2019 Cuma

Kulüp Başkanı Siyasilere Seslendi.

Şalpazarı  Gençlik Spor Kulüp Başkanı Gazi Cevat Özdemir’i canlı olarak yayınladığımız Şalpazarı Genölik spor Maçkaspor devre arasında haber müdürümüzün sorularını yanıtladı. Şalpazarı2nın tek ismini taşıyan takımını ilçede bulunan siyasi parti temsilcilerin bu kalan final şeklinde olabilecek 4 karşılaşmada görmek istiyoruz. Bizlere her konuda destek olmalarını istiyorum dedi.

TRABZON; Şalpazarıspor puan cetvelinde son sıralarda yer alan Maçkaspor’u her iki yarıda kaydettiği gollerle 8-0 yendi. Karşılaşmanın ilk yarısını penaltıdan kazanılan golle 1-0 önde kapatan Şalpazarıspor, ikinci yarının başlarında bulduğu golden sonra rakip fileleri sık sık havalandırdı. Şalpazarıspor’un gollerini ŞabanYılmaz (3),  Şaban Uçar (4)  ve Onurcan Kara (1) attı.

Bu video 1.423 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa