”Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı Seçim Startı Verildi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı Seçim Startı Verildi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZONi Şalpazarı’nda Cumhur İttifakı Seçim Startını verdi.31 Mart 2019  yerel seçimleri öncesi AK  Parti adaylarını tanıtımı için Trabzon’a gelen  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Hayri Gür Spor salonunda düzenlenen törende Şalpazarı Belediye Başkan adayımız mevcut MHP’li Belediye Başkanımız sayın Refik Kurukız İttifak adayımız demesinin üzerinden bu akşam saatlerinde AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk  ve yönetim kurulu arkadaşlarıyla AK Parti İl yöneticilerinin de hazır bulunduğu bir ekip Şalpazarı Belediyesine ziyaret gerçekleştirdiler.

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Başkan Refik Kurukız’ın Açıklamaları Haber Videodan takip Edebilirsiniz.

Başkan Kurukız yaptığı açıklamada;

Milliyetçi Hareket Partisi, Ak Parti genel merkezi ve Cumhurbaşkanımız bizi Cumhur İttifakı adayı olarak gösterdiler. Bizlere bu göreve layık gören büyüklerimize teşekkür ediyorum. Ben sadece MHP’ nin değil Cumhur İttifakının adayıyım. Ak Parti ilçe başkanı ve MHP ilçe başkanının emrindeyim. Bizler 15 temmuz da birlik ve beraberliğimizi nasıl göstermişsek şimdide göstereceğiz.

Başkan Zeki Çabuk yaptığı açıklamada;

Öncelikle Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız’ı tebrik ediyorum. Refik Kurukız Cumhurbaşkanımızın bize emanetidir. Bizde genel merkezimizin ve Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız’ın teşkilat olarak sonuna kadar arkasındayız. Sizlere ilk defa burada birşey açıklayacağım daha önce hiçbir yerde açıklamadım. Daha önce başkan Kurukız ile yaptığım görüşmede başkan Kurukız bana aynen şöyle dedi. Eğer ilçemizde Cumhur İttifakı olarak Ak Partiden aday gösterirlerse şahsım ve ekibim olarak sizlerin yanında olacağım ve sonuna kadar Cumhur İttifakı için çalışacağını söyledi. Bunu ilk defa söylüyorum şimdi de bizler Ak Partiye gönül verenler hep birlikte Refik Kurukız adayımızın arkasındayız. Bizden farklı oluşumlar için destek bekleyenlere sözüm genel merkezimiz ve Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda biz Cumhur İttifakı adayı Refik Kurukız’ın sonuna kadar arkasındayız. Gün birlik günüdür

Bu video 1.918 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa