”Devşirmelerle Devrilip/Devşirilen Müslüman (CIK) Lar” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Devşirmelerle Devrilip/Devşirilen Müslüman (CIK) Lar”
”Devşirmelerle Devrilip/Devşirilen Müslüman (CIK) Lar”
Kendi kimliğimizle gittiğimizde bize karşı kenetleniyor, isyan ediyor Müslüman ülkeler. Dil, din ve medeniyet anlayışının getirdiği farklılıklar milliyetçiliği tetikliyor ve işimizi zorlaştırıyor. Bunun önüne geçmek için kendi içlerinden kullanabileceğimiz kişileri...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Kendi kimliğimizle gittiğimizde bize karşı kenetleniyor, isyan ediyor Müslüman ülkeler. Dil, din ve medeniyet anlayışının getirdiği farklılıklar milliyetçiliği tetikliyor ve işimizi zorlaştırıyor. Bunun önüne geçmek için kendi içlerinden kullanabileceğimiz kişileri bulmalıyız ve küçük yaştan bunları her türlü eğitimden geçirip o ülkenin tüm stratejik noktalarına yerleştirmeliyiz. Bunun için en az elli yılı göz önünde tutmalıyız.

Devşirmelerle Devrilip/Devşirilen Müslüman (CIK) Lar

Devşirmelerle Devrilip/Devşirilen Müslüman (CIK) Lar

 

 

Yukarıda okuduğunuz satırlar İngiliz stratejisidir. Ve literatürdeki adı da İngiliz aklıdır. Bu akıl 1946 Yalta konferansına kadar bizzat İngilizler tarafından uygulanmış, 1946’dan sonra ABD tarafından icrası yürütülse de perde arkasındaki akıl halen daha İngiliz aklı olmuştur ki özellikle Orta Doğu başta olmak üzere tüm Müslüman coğrafyayı şekillendiren şeytani akıl böyle süregelmiştir.

 

 

Osmanlı’nın çöküşü bir devletin çöküşünden çok daha öte, bir medeniyetin yani İslam medeniyetinin çöküşüdür. Bu çöküşün en büyük müsebbibi de bu aklıdır. Osmanlı’yı da sayarsak yaklaşık 200 yıldır bu aklın esaretinde, içimizden devşirdikleri adamların tahakkümü altında kendi öz vatanımızda parya oluşumuzun nedeni Rahmetli Atilla İlhan’ın deyimiyle Türkiye’nin yüzde onluk bir hain kontenjanı her zaman vardır, sözüyle ancak izah edilebilir.

 

 

Şeytani Akıl denilen bu aklı bir önceki yazımızda yaptığımız gibi fotoğraflar üzerinden anlatmaya devam edelim.

Birinci fotoğraftan başlayalım.

Usame Bin Ladin… Hani şu meşhur El Kaide denilen İslami (!) Terör örgütünün lideri…

 

 

 

Hani o meşhur 2001/11 Eylül ikiz kuleler saldırısı(!)nı yapan örgütün komutanı(!)…

Fotoğraftan da anlaşıldığı üzere İngilizlerin dünyaca ünlü Oxford’unda eğitim alıp devşirilen şahsiyet…

İkinci fotoğraf karesine ayrıca dikkat… 2001′ den tam 22 yıl öncesi… 1979 yılına ait… Pakistan hava yollarının tanıtım reklamı… Resmen İkiz kule saldırılarının fragmanı gibi bir kare…

E Pakistan ile ne alakası var  diye düşünüyorsanız ve üstelik 22 yıl öncesi diyorsanız o zaman haritaya şöyle bir göz atın.

Pakistan demek Afganistan demek… Yaklaşık 2700 km’lik sınır komşusu iki ülke…  Ve El Kaide’ nin bir kısmı da Taliban nezaretinde Pakistan topraklarında vücut buldu…

 

 

(Afganistan Iran’ın, Rusya’nın ve Çin’in hemen ensesinde ve doğalgaz basta olmak üzere çok zengin kaynaklara sahip bir ülke. İsmi; Irak, Suriye gibi uydurulmuş bir isim. Eskiden bu ülkenin adı Türkistan olarak geçiyordu. Dünya’nın en stratejik coğrafyalarından biri… İşgali için bir Bin Ladin gerekliydi,  bulundu, devşirildi bin ladin BİNlerce oldu. Sonra senaryo gereği İkiz Kulelere güya uçak çarptırıldı, önceden yerleştirilen bombalarla ikiz kuleler yıkıldı. Tarih 9. Ayın 11’i… Bu arada  ABD’nin  acil çağrı merkezinin 911 olmasını ayrıca zikredelim ki bu da ayrı bir tesadüf olsun.Yani 9. ayın 11’i akıllarda kalsın.  )

 

 

Şimdi asıl üçüncü kareye  dikkat:

Hani Beyaz Saray tarafından medyaya servis edilen şu meşhur fotoğraf… Başkan Obama, Dış İşleri Bakanı Hillary Clinton ve Savunma Bakanı’nın bir arada olduğu ve Oval Ofis’ten nefes kesen (!) operasyonu izlemelerini anlatan kadraj…  Bin Ladin’in Afganistan’ da gizlendiği villasında basılması, sonra ölü ele geçirilip İslami usullere göre yıkanıp güya bedeninin denize atıldığı yalanının hikâyeleştirilerek film tadında izlenip dünyaya servis edildiği kare…

 

 

 

Hâlbuki Bin Ladin 2003′ te, yakalandığı bir hastalıktan ölmüştü…

Dirisi ayrı projenin, ölüsü daha başka bir projenin ayağı olduğu için dünya böyle aldatılıyordu.

Akıl yine İngiliz aklı ama jandarmalığını ABD devralınca senaryo ve plan yine kusursuz işliyordu…

( Amerika’yı da kuran birbirinden ayrı 13 sömürü koloniler değil miydi. Amerika bayrağındaki on üç yıldız bunun bir temsiliydi zaten. )

 

 

 

Kendi istihbaratınla kendi beslediğin örgütü Müslüman coğrafyalarda kur, örgütün başına ise çekirdekten yetiştirdiğin ve her türlü eğitimden geçirdiğin köpeklerini getir…

İşgal başta olmak üzere gerisi çorap söküğü gibi geliyor zaten…

Müslüman coğrafyalar işgal için hazır halde ziyadesiyle…

 

 

 

Afganistan için El Kaide’ yi kuran akıl, Suriye ve Orta Doğu için ise yepyeni bir örgüt olan DEAŞ’ i kuracaktı… Çünkü El Kaide deşifre olmuştu. Ve son kullanma tarihi dolmuştu. Yani Ladin’in Oval Ofis’ten seyredilen öldürülüş mizanseni Deaş’ın kurulması içindi.

 

 

Siz buna benzer bir süreci Apo’nun paketlenip Türkiye’ye verilmesi ve ardından “Arap Baharı senaryosuyla doğacak Deaş”ın ve Türkiye’nin tüm güney sınırlarını içine alan  bir yerde  PKK’nın yerini alacak PYD’nin var oluş süreciyle bir düşünebilirsiniz.

 

 

Gitti El Kaide geldi Deaş…

Biri yıkılıp diğeri doğsa da her ikisinin de adı İslami Terör Örgütü olarak zikredilecekti.

Böylece hem İslamiyet’in dünyada ve kendi ülkelerinde hızla yayılışını engelliyorlardı hem de dünyanın en stratejik coğrafyalarını işgal için gerekçe yaratıyorlardı.

 

 

( Nijerya’da Boko Haram, Somali ve diğer Afrika ülkelerindeki korsan görünümlü çeteler bu minvalde oluşturulan örgütlerdi. Ayrıca Mısır’da Sisi, Arabistan’da veliaht Salman, Birleşik Arap Emirliklerinde Muhammet Dahlan günümüzün;

 Şerif Hüseyinler başta olmak üzere Osmanlı’daki birçok paşalar ve Türkiye’deki darbeci paşaların çoğu ve birçok siyasetçi geçmişin hizmetkarlarıydı.)

 

 

Ne akıl ama… Bir taşta iki kuş değil resmen kuş katliamı…

Hatırlayın, stüdyo ortamlarında hazırlanıp dünya kamuoyuna servis edilen kafa kesme görüntülerini…

Hatırlayın, içimizdeki köpeklerinin, “Türkiye Deaş’ a silah veriyor, Deaş’ tan petrol satın alıyor, Deaş ile işbirliği yapıyor, Erdoğan ve Türkiye Lahey’ de yargılanacak vs vs… yalanlarını…

Çünkü dünyayı yöneten şeytani akıl bunlardı ve köpekleri de her daim göreve hazırdı.

 

 

Şeytani akıl denmesinin nedeni tesadüfi değildir. Gerçekten Şeytani olduklarından dolayıdır…
Şambala denilen ve Eski Mısır’da ortaya çıkan Kabala öğretisine dayanan bu örgüt, Şeytani ritüellere esas alır ve üyelerinin dinleri, devletleri ve milletleri yoktur. En az üç bin yıllık Ezoterik esaslı bir teşkilatlanmanın günümüze kadar hüküm sürmesidir.

 

 

Amerika, İngiltere ve İsrail ve şimdi de Çin üzerinden dünyayı yöneten 13′ ler denilen tapınakçı orijinli bu şeytani akıl, bilinen adıyla Rothshild ve aveneleri üzerinden dünyayı yönetir.

 

 

Başta Amerikan Merkez Bankası FED olmak üzere dünyadaki tüm merkez bankaları bunlarındır. Paraya, silaha, medyaya, Amerika’ya, İngiltere’ye, Rusya’ya şimdi de Çin’e çöken akıl bu akıldır. Haçlı Seferleri de, Reform ve Rönesans da Fransız İhtilali de Osmanlının çöküşü de iki büyük dünya savaşı da bütün diktatörlerin sahneye sürülüşü de hepsi bu ezoterik örgütün kanlı planlarıdır.

 

 

Tapınak Şovelyeleri, Siyonizmle ilintili diğer örgütler bile bunların alt başlıklarından sadece biridir. Yahudilik anlayışı görünürde hâkim olsa da temelinde hepsi Şambala denilen şeytani bir oluşumun hizmetkârlarıdır.

 

 

Her ülkede çocuk denecek yaşta bulup devşirdikleri devletin ve toplumun tüm kılcal damarlarına sirayet ettirdikleri, kendilerine köpeklik edecek terör örgütü liderleri, iş adamları, parti başkanları, devlet başkanları, cemaat liderleri, yargı mensupları, asker ve sivil bürokratlar medya patronları, sinema, tiyatro ve müzik dünyasındaki birçok isim (çocuk yaşta parlatılan, o sen olsan bari diyerek çıkış yapan tilki gibi bir kızın son klibindeki karelerde bile şeytani fügürlerle bezeli illimünatik mesajlara dikkat edin)  ve nihayetinde sivil toplum örgütleriyle teşkilatlanırlar.

 

 

Görünürde birbirine zıt ve düşman gibi görünen bu yapılanmalar aslında aynı ahtapotun kollarıdır. Dolayısıyla Fetö de bunlardır, PKK da bunlardır, Kemalizm maskesiyle maskelenen ve adına Beyaz Türk denilenler de bunlardır.

 

 

Bu topraklarda gün yüzüne çıkışları 1839 Tanzimat Fermanı gibi bilinse de asıl var oluşları 1492 yılında İspanya’dan Selanik’e getirilip yerleştirilmelerinden sonradır. Sabataylar, Pakrudiniler, bazı kripto Ermeniler bu minvaldedir.

Osmanlı’nın son dönemleri ve akabinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nde Masonik teşkilatlanmaları bu şekildedir.

Osmanlı yıkıldıktan sonra kurulan 63 devlette de aynen bu şekilde teşkilatlanarak 90 yılda Türkiye’de yaptıklarının  birebir benzerlerini yapmışlardır.

 

 

Bunu da maalesef içimizden devşirdikleri mayın eşekleriyle başarmışlardır.

Ezcümle… Devşirmelerle Devrilip/ Devşirilen  Müslüman(cık)lar…

 

Bu Haber 896 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”TEŞEKKÜR EDERİZ””TEŞEKKÜR EDERİZ”Şalpazarı İlçesine bağlı Akçiriş köyü sakinlerinden olan Merhum...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
”Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı””Cumhurbaşkanımız Şalpazarı’lı Taşkın Ailesini Ağırladı” Cumhurbaşkanı’ın 29 Ekim konuklarından İlçemiz Geyikli sakini Kazım...
Çıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıÇıtlaklı Cami İnşaatı BaşladıBeşikdüzü İlçemize bağlı Çıtlaklı Mahallesi Merkez Camii inşaatı...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Sorry, there are no polls available at the moment.