”Reis; Üsküdar İçin İkinci Defa Türkmen Dedi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Reis; Üsküdar İçin İkinci Defa Türkmen Dedi”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak mahalli seçimleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Partiden Binali Yıldırım’ı açıkladı. İstanbul da bulunan 42 Belediyenin 39’una AK Parti Belediye Başkan adayını açıkladı. Ardından da 3 İlçe içinde Cumhur itifakı olarak MHP Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

 

AK Parti Üsküdar’da büyük başarılara imza atan Belediye Başkanı hemşehrimiz Hilmi Türkmen‘i yeniden aday gösterdi. AK Parti İstanbul adaylarını 29 Aralık 2018 Cumartesi günü düzenlendiği aday tanıtımı  töreninde açıkladı.

Trabzon, Şalpazarılı hemşehrimiz Üsküdar Belediye Başkanlığı görevine yeniden aday gösterilen Av. Hilmi Türkmen‘i kutluyor, 31 Mart 2019 Mahalli Seçimlerinde tüm kalbimizle başarılar diliyoruz. Şimdiden Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

 

 

HİLMİ TÜRKMEN KİMDİR?

 

1973 yılında Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde doğan Hilmi TÜRKMEN, ilköğrenimini ve hafızlığını Şalpazarı’nda, liseyi Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi’nde, y?üksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 1996 yılında serbest avukat olarak Üsküdar’da mesleğe başladı.

 

 

İş hayatının yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri bağlamında, çeşitli eğitim, kültür ve sosyal yardım alanındaki STK’larda kurucu ve yönetici olarak görev aldı. Klasik Türk Sanatları Vakfı Kuruculuğu ve Mütevelli Heyeti Üyeliği, Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliğiİ bunlardan bazılarıdır. Siyasete aktif olarak 1992 yılında Refah Partisi Üsküdar Gençlik Kolları’nda başladı. Fazilet Partisi’nde Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

 

AK Parti’nin kuruluş sürec??i ile birlikte Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2002 genel ve 2004 yerel seçimleri?nde AK Parti Üsküdar İlçe SKM (Seçim? Koordinasyon Merkezi) Başkanlığı yaptı. 2003 – 2004 yıllarında ise AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini üstlendi. 2004 yerel seçimlerinden sonra Üsküdar Belediye Başkan Yardımcılığı ve İBB Meclis Üyeliği yaptı. Evli ve iki kız, iki erkek çocuk babası olan Hilmi Türkmen, İngilizce bilmektedir.

 

10 yıllık Belediye Başkan Yardımcılığı döneminde; TOGEM (Toplumsal Gelişim Merkezi) ve Gezici Anaokulu, KÜP (Kadın El Ürünleri Pazar Yerleri Projesi), Kandilli El Sanatları Merkezi, Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi, Çavuşdere Dönüşüm Projsi Üsküdar Gençlik Merkezi, Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi?, Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri, Türkiye’de ilk kez YÖK onayıyla başlatılan Çocuk Üniversitesi, Tarihi Eserlerin Restorasyonu, Amatör Spor Kulüplerine Saha ve Alt Yapı Projeleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi projelerinin gerçekleştirilmesine bizzat öncülük etti. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Üsküdar Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Hilmi Türkmen 30 Mart 2014-31 Mart 2019 yılları arasında 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde; çok sayıda mega projelerin imza atarken yapımı devam eden projelerin tamamlamasında …

 

Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi Kirazlıtepe katlı otopark ve sosyal tesisleri Üsküdar Valide Sultan gemisi Nakkaş tepe mesire alanı Bulgurlu engelsiz yaşam merkezi Ünalan üst geçit projesi Muhsin Yazıcı Oğlu Spor Saray Bağlar başı Mev mekan Üsküdar sahil New mekan Ferah mahallesi yaşam merkezi Üsküdar bilim merkezi kompleksi Küplüce Ahmet Çetinsaya cami Küplüce Cennet camii Validebağ koru camiiİcadiye Mehmet Emin Öztürk camii gibi bir çok cami restorasyonu ve yıkılarak yeniden yapılmasında, ayrıca Selimiye hamamı, Afgan Tekkesi gibi Üsküdar genelindeki bir çok tarihi tarihi eserin restorasyonu ve yapımında hizmet verdi.

 

SAĞLIK Diyabet ve Obezite Tedavi Merkezi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Minik Dostlar Kliniği Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üsküdar Semt Polikliniği Yavuz Selim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yavuztürk Aile Sağlığı Merkezlerimiz Bulgurlu Memduh Cumhur aile sağlık ocağı EĞİTİM Ferah imam hatip ortaokulu Ali Fuat Başgil imam hatip ortaokulu Tenzile Erdoğan kız anadolu imamhatip lisesi Üsküdar Fikir sanat merkezi Bahçelievler engelliler özel eğitim anaokulu Ünalan Cüneyt Çakır spor tesisleri ve bilgi evi Küplüce Saray kız öğrenci yurdu İcadiye kız öğrenci yurdu Burhaniye yurt binası Üsküdar genelindeki tüm Taksi durakları, Mahalle Muhtarlık Binalarının yeniden yapılmasını ve sayısız park ve bahçe yapılmasını sağladı.

Bu video 1.021 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa