...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" MERCAN FM " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
‘’Mevlana Celaleddin-i Rümi’yi Anma Kupasında Özcan 2’inci Oldu’’

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı merhum Yusuf & Nebahat Özcan çiftinin Öğretmen çocuklarından Konya  Selçuklu Büyük Bayram Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni  ‘’Mevlana Celaleddin-i  Rümi’yi Anma Kupasında 08-09-12-2018 tarihlerinde yapılan  Mevlana Kupası’nda  Konya Veteran Grup 40 yaş üstü müsabakasında 2. Oldu.

‘’Mevlana Celaleddin-i  Rümi’yi Anma’’ proggramı çercevesinde düzenlene Mevlana Kupası olarak adlandırılan değişik Spor müsabakalarının sergilendiği turnuva da Selçuku Büyük Bayram Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Şafak Özcan çekişmeli geçen Konya Veteran Grup 40 yaş üstü müsbakasında  4 karşılaşma yaptı, bu karşılaşmalardan  birini bay geçerek diğer karşılaşmalardan galibiyetle ayrıldı birincilik için yapılan mücadelenin normal süresi 3-3 bitti uzatma sonucunda müsabakayı 4-3 olarak kaybederek 2. Oldu.

Şafak Özcan Kimdir ?

Adı  Şafak Özcan,1972 Trabzon doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladıktan sonra,1993 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi, Kimya Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Halen Konya’nın Merkez Selçuklu ilçesi  Büyükbayram  Okulu’nda Fen Bilimleri öğretmeni olarak görev yapmakta. Evli 19 yaşında Osman Kutay ve 11 yaşında Mehmet Arda adında iki oğlu var.

Bilim ve teknik konularıyla ilgili Satrançta 2015 yılında Ulusal (Milli) Hakem oldu ancak şuan faal hakem olarak görev yapmamakta. Şimdi yeni olarak eskrim sporuyla ilgilenmekte. Fırsat buldukça kitap okuyor, gazete okumayı ve güncel olayları takip etmeyi seviyor.

Genel kültür ve bilgi yarışmalarında yerel ve ulusal kanallarda yarışmalara katıldı, başarılı olduğu da oldu elendikleri  de oldu.2004 yılında TRT 3 te yayınlanan “Şans Yıldızı” adlı bilgi ve genel kültür yarışmasının  2003-2004 Sezonun birincisi oldu. Star Tv’d e Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek Programına katıldı.

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı merhum Yusuf & Nebahat Özcan çiftinin Öğretmen çocuklarından Konya  Selçuklu Büyük Bayram Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni  ‘’Mevlana Celaleddin-i  Rümi’yi Anma Kupasında 08-09-12-2018 tarihlerinde yapılan  Mevlana Kupası’nda  Konya Veteran Grup 40 yaş üstü müsabakasında 2. Oldu. ‘’Mevlana Celaleddin-i  Rümi’yi Anma’’ proggramı çercevesinde düzenlene Mevlana Kupası olarak adlandırılan değişik Spor müsabakalarının sergilendiği turnuva da […]

Bu Haber 7.065 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa