”Gurbet’ten Şehitler Kupası Geldi” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Gurbet’ten Şehitler Kupası Geldi”
”Gurbet’ten Şehitler Kupası Geldi”
TRABZON; Şalpazarı’lı hemşehrilerimizin yoğun olduğu Şehzadeler şehri İstanbul’un Üsküdar da ikamet eden ve Şalpazarı'mızın değerlerinden olan Üsküdar Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen çeşitli spor faaliyetleri yapılıyor. Bu yapılan spor faaliyetlerinin sonuncusu olan...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı’lı hemşehrilerimizin yoğun olduğu Şehzadeler şehri İstanbul’un Üsküdar da ikamet eden ve Şalpazarı’mızın değerlerinden olan Üsküdar Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen çeşitli spor faaliyetleri yapılıyor. Bu yapılan spor faaliyetlerinin sonuncusu olan ‘’Şalpazarı Belediyesi Şehitler Kupası’’finali sahibini buldu.

Düzenlenen Şalpazarı Şehitler Kupasına katılan 12 Takım Arasından Şampiyon Kasımağzı Oldu.

 

Üsküdar Belediyesi’nin de katkılarıyla Hüseyin Yıldıray Yamaç’ın büyük çabaları sonucu düzenlenen ve 12 takımın katıldığı turnuvanın finalinde gülen taraf Kayadibi (Sayvançatak) takımını 3-0 yenen Dikmeler (Kasımağzı) takımı oldu.

 

 Finalden önce Yamaç Hırdavat (Dorukkiriş) – Sarıncalu (Aktaş Derneği) takımları arasında oynanan üçüncülük maçını da Sarıncalu takımı 2-1 kazandı ve üçüncülük kupasına uzandı.Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve İstanbul’da faaliyet gösteren Şalpazarı dernek başkanlarının da katıldığı organizasyon aynı zamanda coşkulu bir kalabalığa da ev sahipliği yaptı.

 

Üçüncülük maçından sonra Doğancı Kız Folklor Ekibi gösterisini sundu. Final maçından önce Şalpazarı derneklerinden 18 yaş altı gençlerden oluşan iki karma takım bir setlik dostluk maçı yaptı. Final maçı ise üst düzey bir coşku ve heyecana sahne oldu. Rakipler seyir zevki yüksek bir oyun sergileyerek davetlilere keyifli vakitler yaşattılar.

 

Ancak daha üstün bir performans gösteren Kasımağzı ekibi müsabakayı 3-0 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Final maçından sonra bu sefer Dorukkiriş Kız Folklor ekibi sahne alarak gösterisini sergiledi. Son olarak ödül töreninde üçüncü takımdan başlayarak herkese madalya ve kupaları verildi.

 

Diğer kazananların ödülleri dernek başkanları tarafından sahibine verilirken, şampiyon takımın kupasını Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız takdim etti. Kurukız aynı zamanda kısa bir konuşma yaparak, özetle “Sizlere gurbette düzenlediğiniz bütün etkinliklere katılma sözü verdim.

 

 Beş yıl boyunca bu sözümü tuttum ve bütün düğün, dernek, cenaze, kermes gibi etkinliklerinize katıldım. Şimdi sizlerden bir beş yıl için daha destek istiyorum” dedi.

Bu Haber 1.611 kez Okundu
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Yoruma kapalı.

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
”Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti””Şalpazarı’lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi Etti”''Şalpazarı'lı Hemşehrimiz Engin Çırakoğlu Tuğgeneralliğe Terfi...
”Ofsayta Hiç Düşmedik””Ofsayta Hiç Düşmedik”Trabzon’un merkez İlçesiyle beraber toplam 18 İlçesinden tek...
Dağlıca İmamı Göreve BaşladıDağlıca İmamı Göreve BaşladıŞalpazarı İlçemiz Geyikli mahalle sakinlerinden olan Din görevlisi...
”BGC’den Başkanlara Ziyaret İkinci Bölümle  Devam Ediyor””BGC’den Başkanlara Ziyaret İkinci Bölümle Devam Ediyor”Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu 31 Mart yerel...
”SİRK VE RİSK ””SİRK VE RİSK ”3 Temmuz süreci adı verilerek yumuşatılan şikenin ortaya...

TRT Spor Haberler

  • Anket

    • Şuan bir anket mevcut değildir.