Menü
Kategoriler
Şalpazarı Beşikdüzü Karayolunda Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Öldü”
26 Ekim 2018 Bölgemiz.Yurt ve Dünyadan Haberler

TRABZON; Şalpazarı Beşikdüzü  Karayolunun Şahmelik mahallesi güzergahında bulunan eski çöplük bu gün saat 16.30 sularında meydana gelen trafik kazasında Elektrikçi Şerafettin olarak tanına Şerafettin Karagüzel’in kullandığı araç karşı yönden gelen araçla kafa kafaya çarpıştılar. Bu Çarpışmada 61 PE 792 plakalı aracın sürücüsü Şerafettin Karagüzel yaşamını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre Şalpazarı Beşikdüzü Karayolunun eski çöplük mevkindeki kazaya rastlayan Şalpazarı İlçe hastanesi personeli kaza yerine 112 Ambulanslarını çağırdılar. Beşikdüzü’nden Şalpazarı İstikametine gitmekte olan ‘’Elektrikçi Şerafettin Karagüzel idaresindeki 61 PE 792 Plakalı  kartal araç Şalpazarı Beşikdüzü yönüne seyreden 61 BD 893 Plakalı otomobil ile çarpıştılar.

Kazada 61 PE 792 Plakalı araç sürücüsü Şerafettin Karagüzel  otomobilden ağır yaralı olarak çıkarılmasın ardından kaldırıldığı 112 Ambulans ile Vakfıkebir Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı , diğer aracın sürücüsü ise kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu.

 

Trabzon Beşikdüzü İlçesine bağlı Dağlıca mahallesi sakini Şerafettin Karagüzel  ani bir trafik kazası sonucu 59 yaşında sevdiklerinden ayrıldı.

 

.

 

Yorumlar kapalı
** *