Menü
Kategoriler
”Şalpazarı Gençlik Spor Vurgun Yedi’1-5”
24 Ekim 2018 Bölgemiz.Yurt ve Dünyadan Haberler

TRABZON; Şalpazarı İlçesi il genelinde tek stadı olmayan İlçe konumunda bulunduğundan bütün karşılaşmalarını deplasman sahada oynamak zorunda kalıyor.Şalpazarı İlçesine en yakın İlçe olan Beşikdüzü ev sahibi konumu olarak gözükse de Şalpazarı Gençlik Spor  taşradan aşağı ortalama 20 km yolla İlçe merkezine iniyor buradan da 16 km yol katederek Beşikdüzü İlçe stadındaki karşılaşmada ne kadar başarı sağlanacağını sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Trabzon 1. Amatör Küme’de mücadele eden  temsilcimiz Şalpazarıspor Gençlik Spor  Beşikdüzü İlçe Stadyumunda DSİ Karadenizspor’u ağırladı.

Geçtiğimiz haftalarda iyi oynamasına karşın iki karşılaşmadan mağlup ayrılan Şalpazarı İlçemizin takımı bu maça geçen haftaki galibiyetin moraliyle çıktı ancak evdeki hesap şarşıya uymadı.

 

Beklenmedik anlarda arka arkaya gelen gollerle ilk yarıyı 2-0 yenik kapadı, karşılaşmanın ikinci yarısında da beklenen oyunu sergileme çalıştığı sırada Şaban Uçar’la  70. Dakikada bir gol bulup umutlandığı anda  kalesinde 3- gol daha görerek bir anda 5-1 yenik duruma düşen takımımız sahadan puansız ayrıldı.

ŞALPAZARI: 1 DSİ: 5
SAHA: Beşikdüzü 

HAKEMLER: Tolga Sancak***, Burak Cansız***,Ertan Demirci***
ŞALPAZARI GENÇLİKSPOR: Yener**, Burak**, Köksal**, Muhammet Ali**, Metehan**, Emre**, Mehmet**, Şaban Yılmaz**, Şaban Uçar**, Umut**, C. Mustafa**
DSİ KARADENİZSPOR:  Enes**, Gürsel**, Mehmet Ali**, Köksal**, Ahmet**, Göksel**, Gürkan**, M. Can**, Okan** Samet**, Abdulbaki** 
GOLLER: Dk.10-35-82 Samet, Dk.85 Abdulbaki, Dk.89 Mehmet Ali (DSİ Karadenizspor) Dk.70 Şaban Uçar (Şalpazarıspor)

 

Yorumlar kapalı
** *