Menü
Kategoriler
''Şalpazarı Gençlik Spor'a Kan Değişimi Yaradı'' http://salpazari61.com/?p=27627&preview=true
”Şalpazarı Gençlik Spor’a Kan Değişimi Yaradı”
18 Ekim 2018 Büyükliman Havzası.

TRABZON; Şalpazarı İlçesi il genelinde tek stadı olmayan İlçe konumunda bulunduğundan bütün karşılaşmalarını deplasman sahada oynamak zorunda kalıyor.Şalpazarı İlçesine en yakın İlçe olan Beşikdüzü ev sahibi konumu olarak gözükse de Şalpazarı Gençlik Spor  taşradan aşağı ortalama 20 km yolla İlçe merkezine iniyor buradan da 16 km yol katederek Beşikdüzü İlçe stadındaki karşılaşmada ne kadar başarı sağlanacağını sizlerin takdirine bırakıyoruz.

 

Bu arada atalarımız ne demişler taşıma suyla değirmen dönmez dönerse de sağlıklı olmaz burada anlatmak istediğimiz konu şu takımın 12.futbolcusu olacak olan seyircisiz bir ilçe takımı olarak mücadele devam ediyor İlçeye stat yapılana kadar. Bizlerde Yazılarımıza ilave yapmaya devam edeceğiz.

Şalpazarı Gençlik Spor’a  Kan Değişimi Yaradı

Şalpazarı Kulüp Başkanı Gazi Cevat Özdemir iki haftalık mağlubiyetin ardından bazı kararlar almak zorunda kaldı hatırlanacağı gibi geçen hafta  2-0 önde olan takımımız karşılaşmayı 3-2 mağlup olarak tamamlamıştı.Başkan Özdemir takımın ağbeyi konumunda olan eski Antrönör Sedat Özdemir ve yardımcılığına Şükrü Uçarı getirerek çıktıkları karşılaşmadan galibiyetle ayrılmasını bildiler.

Trabzon Ahmet Suat  Stadyumunda Necmiatispor Şalpazarı Gençlik Spor müsabakasında gülen taraf iki haftadır iyi oynamalarına karşın şanssızlıklardan dolayı kazanamayan Şalpazarı Gençlik Spor suskun ayak golcülerinin attıkları gollerle şeytanın bacağını kırmış oldular.

Şalpazarı Gençlik Spor Başkanı Gazi Cevat Özdemir iki haftayı puansız kapamamızın ardından bizim için büyük önem taşıyan müsabakadan golcülerimiz Şaban Uçar ve Şaban Yılmaz tarafından kaydedilen gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldık.Başkan Özdemir bizleri seyirci ve yöneticilerimiz tarafından desteklerini esirgemeyerek takımlarının yanlarında oldukları için onlara ve futbolcularıma teşekkür ederim dedi.

 

Yorumlar kapalı
** *