”Anadolu Lisesi On Bin Adım İçin Yürüdü” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Anadolu Lisesi On Bin Adım İçin Yürüdü”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Sağlık Bakanlığı, Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü’nün, Hareket et zinde kal günde 10  bin adım  sloganı kapsamında  Şalpazarı  Anadolu Lisesi ile birlikte,   Toplum Sağlığı Merkezinin düzenlediği ortak yürüyüşte özellikle hareketli olmak ve dengeli beslenmenin önemini vurguladılar.

 

reket et zinde kal günde 10 bin adım yürüyüş programına Şalpazarı Anadolu Lisesinde öğrenim gören 127 öğrenci Okul Müdürü Kadir Özdemir, Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır  Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demir ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zeki Uzun katıldılar.

Hareket et zinde kal günde 10 bin adım kapsamında Şalpazarı  Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından başlatılan yürüyüş Okul bahçesinden başlayarak ilçe merkezinin akabinde Şalpazarı İlçe Devlet Hastanesi bahçesine kadar devam etti.Burada yürüyüşe katılan öğrenciler ve idarecilere bir konuşma yapan Hastane Baş Hekimi Dr. Özgür Vuran yaptığı kısa konuşmada sağlam kafanın sağlam vücutta olacağını sağlam vücut için düzenli ve dengeli beslenme hareketli yaşamın şart olduğunu günde 10 bin adım atmanın öğrenci grubu ve katılımcılara anlattı. Ardından Hastane bahçesinde toplanan gruba su ve mandalina ikramı yapıldı

Bu video 3.026 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa