Menü
Kategoriler
”Trafik Canavarı İbrahim Cirit’i 23 Yaşında Sevdiklerinden Kopardı”
09 Eylül 2018 Bölgemiz.Yurt ve Dünyadan Haberler

 

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı Güdün mahallesinden merhum Nazım Cirit’in  23 yaşındaki oğlu İbrahim Cirit trafik kazası sonucu yaşama veda etti.

Kadırga-Zigana karayolunda meydana gelen kazada 2 kişi yaralanırken 1 kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre bu sabah saat 04:30 sularında Kadırga yaylasında Trabzon istikamete gitmekte olan Güdün Köyü Mahallesi nüfusuna kayıtlı İsmail Atalar yönetimindeki otomobil Ziğana dağında henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı kontrolünü kaybederek, Ziğana tünelinin Torul tarafındaki tünel çıkışının yakınına yuvarlandı.

Güdün Köyü Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan İbrahim Cirit araçta sıkışarak can verirken, Dereköy Mahallesi nüfusuna kayıtlı Ali Ayaz ve İsmail Atalar yaklaşık 180 metre yuvarlanan aracın fırlatması sonucu yaralı olarak kurtuldular. Yaşanan kazada İbrahim Cirit (23) olay yerinde can verdi.

112 Sağlık ekiplerince yaralılara yapılan lk müdahalenin ardından kazada hayatını kaybeden İbrahim Cirit Torul Devlet Hastanesi morguna diğer yaralılar ise Gümüşhane Devlet Hastanesine sevk edildi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan İsmail Atalar ayakta tedavi edilirken Ali Ayaz’ın çenesi kırıldığı ve tedavisi devamı için Gümüşhane’den Trabzon’a sevk edildiği belirtildi. Kazada hayatını kaybeden İbrahim Cirit cenazesi yapılan otopsinin ardında toprağa verilmek üzere Şalpazarı Güdün Köyüne gönderildi.

 2004 yılında vefat eden emekli bankacı merhum Nazim Cirit‘in oğlu 23 yaşındaki İbrahim Cirit olay yerinde hayatını kaybetmişti.  5 kardeşin en küçüğü olan İbrahim Cirit‘in 5 ay önce askerden geldiği öğrenildi.

Lügütlü Camii avlusunda öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına; Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Faruk Beldüz, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran da katıldı. İbrahim Cirit‘in cenazesi Güdün Mezarlığına defnedildi.

Yorumlar kapalı
** *