”Şalpazarı; Düzköy Bir Ulu Çınarını Ebediyete Uğurladı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı; Düzköy Bir Ulu Çınarını Ebediyete Uğurladı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Şalpazarı İlçesine bağlı Düzköy sakinlerinden 75 yıllık gurbet yaşamının 50 yılını Ailesiyle beraber yaşayarak aynı çatı altında geçiren ve 1968 yılımda çalışmak için gittiği İstanbul’a göçen Ahmet Yılmaz uzun zamandır ev ile hastane arasında tedavisine devam ediyordu.

Önceki Akşam ikamet ettiği İstanbul Kirazlıtepe de vefat etmesin ardından çocukları tarafından doğup büyüdüğü baba ocağı Şalpazarı Düzköy mahallesine getirilen Ahmet  Yılmaz Şalpazarı Düzköy mahallesi Muhtarı Şaban Yılmaz’ın da amcası oluyor.Düzköy mahallesi merkez camide  bu gün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazın ardından aile kabristanlığında ebediyete uğurlandı.

Merhum Ahmet Yılmaz‘ın cenaze merasimini Düzköy mahalle Muhtarı Şaban Yılmaz kıldırdı. Merhum 1924 doğumlu 94 yaşında evli 3 kız, 3 erkek çocuk babasıdır.

Fanatik Trabzonspor taraftarı olan Ahmet Yılmaz‘ın Şalpazarı’ndan İstanbul Kirazlıtepe’ye ilk giden gurbetçilerden biri olduğu ve yıllarca gurbete gidenlere evini açtığı belirtildi.

Merhum Ahmet Yılmaz‘ cenaze merasimine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti İlçe Başkanı Pirağa Yaşar daire amirleri ve halk katıldılar.

Şalpazarı ses Haber Ekibi olarak merhuma Allah’tan Rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

 

Bu video 1.738 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa