”BGC’de Bayrak Değişimi Yeni Başkan Aydın Gelleci Oldu’ | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”BGC’de Bayrak Değişimi Yeni Başkan Aydın Gelleci Oldu’

TRABZON; BGC Geçtiğimiz Salı günü olağan genel kurulu yapılmış genel kurul sonucunda oluşan yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yapıldı.

Büyükliman havzası olarak merkezi Vakfıkebir de bulunan BGC  2006 Yılında kurulan ve kurucu Başkan duayen gazeteci Hikmet Aksoy tarafından 4 yıl BGC Başkanlığının sonunda 2010 yılında yeni görev dağılımı yapıldı.

 

 

BGC yeni Başkanı 2010 yılından 2014 yılına kadar bu görevi sürdüren Mehmet Bülent Alp bir daha aday olmadığı kongrede Oktay Gül Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinin yeni Başkanı olmuştu.

 

 

Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinin 4. Başkanı seçilen Aydın Gelleci geçmiş dönem Mehmet Bülent Alp döneminde Başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştu.

 

 

Yönetim kurulu üyeleri daha sonra toplanarak görev bölümü yaptı ve cemiyet başkanlığına Aydın Gelleciyi başkan yardımcılığına Tuncay Hacıfettahoğlu’nu seçti.

 

BGC Yeni Başkanı;Aydın Gelleci

Başkan Yardımcısı;Tuncay Hacıfettahoğlu

 

Sayman;Hasan Bahadır

 

Sekreter;Mehmet Bülent Alp

 

Üyeler;Muhammet Taş, Oktay Gül ve Ahmet Saraç

 

Aydın Gelleci’yi Tanıyalım

 

Trabzon Çarşıbaşı Yavuzköy sakini olan Aydın Gelleci 1 Şubat 1975 doğumlu.24 yıldır Trabzon Basın Dünyasında tanınan ve Karadenizde Günebakış Gazetesi yazı işleri müdürü olan Galleci evli ve 3 çocuk Babasıdır.

 

 

Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinin Üyesi olarak Cemiyet Başkanlığına Getirilen Değerli Meslektaşım Aydın Gelleci’yi  ve  Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı tebrik ederim

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; BGC Geçtiğimiz Salı günü olağan genel kurulu yapılmış genel kurul sonucunda oluşan yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yapıldı. Büyükliman havzası olarak merkezi Vakfıkebir de bulunan BGC  2006 Yılında kurulan ve kurucu Başkan duayen gazeteci Hikmet Aksoy tarafından 4 yıl BGC Başkanlığının sonunda 2010 yılında yeni görev dağılımı yapıldı.     BGC yeni Başkanı 2010 […]

Bu Haber 3.167 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa