”Şalpazarı Anadolu Lisesi 2.Mezuniyet Coşkusunu Yaşadı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Anadolu Lisesi 2.Mezuniyet Coşkusunu Yaşadı”

TRABZON; Şalpazarı İlçesinde Şalpazarı Lisesi olarak faaliyet gösteren ve son okul çeşitli hizmet alanlarını içinde barındırmaya başlamasının ardından ‘’Şalpazarı Anadolu Lisesi’ olarak faaliyet  gösterilmesi uygun görüldü.

 

2013 Yılı itibariyle eğitim öğretime başlayan ve 4 yıl sonunda 2017 yılında Şalpazarı Anadolu Lisesi ilk mezuniyet heyecanını yaşamıştı.2017-2018 Eğitim Öğretim yıl sonu yaklaşmaya başladı Şalpazarı Anadolu lisesinde 2. mezuniyet coşkusunda 21 öğrenci daha mutlu sona ulaşarak Atatürk okulu konferans salonu tören sonrasında Atatürk okulu bahçesinde kep attılar.

Şalpazarı Anadolu Lisesi 2. Mezuniyet programı Atatürk Okulu konferans salonunda  saygı duruşu  istiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasıyla baladı.

 

Anadolu Lisesi mezuniyet töreninde mezun olan öğrenciler  okul Bayrağını onları takip eden 3. sınıf öğrencilerine teslim ettiler.

 

Şalpazarı Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenci mezuniyet kütüğüne Okul birincisinin isim çakılmasın ardından Okuldan mezun olan 21  öğrenciye diplomaları takdim edildi.

 

.

 

...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

”Şalpazarı Anadolu Lisesi 2.Mezuniyet Coşkusunu Yaşadı”http://iyad.org.tr/http://www.sanalbasin.com/trabzon-haber-siteleri

Bu Haber 3.798 kez Okundu
Benzer Galeriler
Yukarı Geri Ana Sayfa