”Büyükliman Gazetecileri İftar Yemeğinde Buluştu” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Büyükliman Gazetecileri İftar Yemeğinde Buluştu”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON;Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkan Oktay Gül Yönetim Kurulu  ve üyelerle beraber Ramazan iftarında bir araya geldiler.Birlikte İftarlarını açtılar. Akabinde de iftar açma programının ardından Vakfıkebir İlçe Merkezinde bulunan Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinde yemek sonrası bir araya geldiler. Burada genel bir durum değerlendirmesinde bulunuldu.

Başkan Oktay Gül, Onursal Başkanımız Hikmet Aksoy ve eski Trabzon Valiliği Basın Müdürü Salih Özkan nezdinde  yönetim kurulu olarak toplanıldı. Daha sonra Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta ve AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinde bulunna Basın mensuplarıyla bir araya geldiler.

Cora; Büyükliman  yöresinin bütün basın mensuplarını bir arada olduğunu görünce onlarla hasbihal yaptı ve bu bölgenin turizmle kalkınması için ellerinden ne gerekiyorsa yaptıklarını ve yapmaya da devam ettiklerini video haberimizden takip edebilirsiniz.

Yaylardaki Çarpık Yapılaşmaya Değindi

Cora; Son zamanlarda yaylalarda bulunan ve yım yapılan yaylalarda da dahil olmak üzere buralarda yeni düzenlemeler yapıldığını belirten cora’nın açıklamasını da video haberde bulabilirsiniz.

Sadık Aydın’a Doğum Günü Sürprizi

Büyükiman Gazeteciler Cemiyeti üyesi Gazeteci Sadık Aydın’ın bu gün 48. Yaş günü münasebetiyle Büyükliman Gazetecileri ve vekil Salih Cora Kaymakam Mesut Yakuta ile Belediye Başkanı Muhammet Balta pasta kesimi yapıldı ardından toplu hatıra fotoğrafıyla program son buldu..

 

 

Bu video 1.996 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa