”Şalpazarı Esnaf  ve Sanatkarlar İftar Yemeğine Tarihi Katılım Oldu” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Esnaf  ve Sanatkarlar İftar Yemeğine Tarihi Katılım Oldu”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

TRABZON; Şalpazarı  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına 22 Mart 2018 seçimlerinde genç bir Başkan Barış Ayaz seçilmişti. Yeni Başkan Barış Ayaz iki aylık başkanlığı süresince İlçe esnafını kucaklayarak onların gönlünü kazanmasını bildi ve seçildiği yılın ilk  Acısu Doğal Maden suyu tesislerinde bulunan bir tesiste düzenlenen İftar yemeğine tarihi bir katılım oldu adeta İlçe esnafından birkaç istisna dışından kalanının tamamı katıldı.

Yeni Başkan Ayaz Katılımcılara Teşekkür Etti

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni  Başkanı Barış Ayaz düzenlene iftar programına katılanları yönetim kurulu ekip arkadaşları nezdinde kapda karşılayarak onlara hoş geldin dileklerinde bulundu. İftar programın bitişinde de programdan ayrılanlara nezaket kuralları içinde ayaklarınaza sağlık iftarımıza katıldığınız için teşekkür ederiz dedi.

Esnaf Ve Sanatkarlar İftar yemeğine Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Belediye Başkan yardımcısı Hasan Karabayır, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti İlçe Başkanı Pirağa Yaşar ve Şalpazarı İlçe Emniyet Amiri Sezer Turan katıldılar.

Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Barış Ayaz Acısu dinlenme tesislerinde yaptığı konuşmada  Ramazan ayının kardeşlik ve paylaşımının en yüksek düzeyde olduğu bir ay içerisinde olduğunu söyledi.

Ramazan Ayının Önmeini Unutmayalım

Düzenlediğimiz bu iftar ile sizlerle bir arada olmak beni ve yönetimimi çok mutlu etti. Yaşamakta olduğumuz mübarek ramazan ayının manevi havasının kuşattığı   bu günde siz değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz ile birlik ve barberliğimizin en güzel göstergesi iftar sofrasında uzun yıllar unutulmayacak büyük katılım sağladınız.

 

 

Bu iftar soframızda bir araya gelmenin hazzı ve mutluluğu içersindeyiz. İlahi rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bereket ve bolluk  pınarının çağlayanlar gibi aktığt bu kutsal ayın İslam dünyasının hasret kaldığıbirlik ve beraberliğimizin sağlandığı huzur ve esenliğe ulaşmasında bir dönüm noktası olmasını diliyorum

 

Bu video 3.838 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa