ŞALPAZARI ÖZKÜRTÜN’E AKTI…HABER VİDEOLU… | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
ŞALPAZARI ÖZKÜRTÜN’E AKTI…HABER VİDEOLU…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Çankırı’da dün otomobilin şarampole devrilmesi sonucu yaşamını yitiren 4 erkek kardeş, Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde defnedildi.

Mahşeri Kalabalık 4 kardeşin cenaze merasimini uğurladı. Gümüşhane Kürtün İlçesine bağlı   Özkürtün Belde Cami avlusunda göz yaşları sel oldu aktı acılı ailelerin ağıtları yürekleri dağladı.

Elim trafik kazasında hayatlarını kaybeden 4 kardeşten 38 yaşındaki  Engin Altuntaş’ın 3 çocuğu yetim kaldı. Aynı kazada hayatını kaybeden 34 yaşındaki Erol Altuntaş’ın da evli ve 1 çocuk babası olduğu belirtildi,

Baba ve Büyük Ağbey Metanetini Koruyor

Dört su gibi gençliğinin baharında evlatlarını trafik kazasında kaybeden 63 yaşındaki Mehmet Altuntaş o kadartarifi imkansız acıya karşın cenaze merasimine katılanların tazıyelerini kabul etti.

 

Erkek çocukların en buyu olan 39 yaşındaki Ali ise olanlardan şakın, alenin en küçüğü olan 16 yaşındaki Niyazi ise üzüntüsünden ağbeylerinin cenaze namazına ön safta katılamadı.

 

Şalpazarı Kürtün’e Aktı

Dört kardein hayatını kaybettiği kazaya büyükliman bölgesinden yoğun katılım olurken Şalpazarı İlçesi adeta Özkürtündeki cenaze merasimine aktı.

 Trabzon Şalpazarılı Özdemir Ailesi’nin torunlarıydı

Gümüşhane Özkürtünlü çiftçi Mehmet Altuntaş‘ın 3’ü kız 9 çocuğundan kazada hayatlarını kaybeden Birol, Erol, Engin ve Şenol Altuntaş aslen Şalpazarı’nın Üzümözü Mahallesi sakini Trabzon İl  Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrettin Özdemir’in Halasının çocuklarıydılar.

 

Anne Naciye Şaşkın

Süme mahallesindeki yürekleri yakan cenaze merasiminde 4 yavrusunu aynı anda kaybeden Anne Naciye Altuntaş’ın haykırışları yürekleri dağladı cenaze merasiminde toprağa verildiği sırada izdihamlar yaşandı.

Ailen Büyük Kızı Şenay Olanlara İnanamadı

Altuntaş ailesinin 3 kız ve 6 erkek çocukların en büyüğü olan Şenay Altuntaş’ın görüntü aldığımız sırada çek kameracı çek yüreklerimize ateş düştü Allah’ım bu ne büyük bir acı televizyonlar da görüyorduk sıra sıra cenazeleri şimdi bizim başımıza geldi şaşkınız biz şimdi ne yapalım çocukları daha küçük onlar babsız ne yaparlar diyerek ağladılar.

 

Çankırı’da dün otomobilin şarampole devrilmesi sonucu yaşamını yitiren 4 erkek kardeş, Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde defnedildi.

 

Elif Altuntaş Benim Babam Ölmez Ölemez

Hayatını kaybeden Engin Altuntaşın kızı Elif Altuntaş’ın Babası ve amcasının toprağa veridiği sırada yaktığı ağıt merasime katılanları da ağlattı. Cenaze defin sırasında Elif Altuntaşın Babasına olan sevgisini ağlayarak haykırdı benim dört babamda nasıl aynı anda ölür onlar benim en değerli varlıklarım benim babam ölemez ölmez 4 defa trafik kazası geçirdi bir sürü ameliyat geçirdi tabutu açın o ölmez ölemez diye bağırışları yürekleri dağladı,

 

Gümüşhane’den İstanbul’a giderken Ilgaz- Çerkeş karayolunun Atkaracalarmevkisinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Engin (38), kardeşleri Erol (34), Birol (28) ve Şenol Altuntaş’ın (24) naaşları, sabah saatlerinde Özkürtün beldesinin Kalebaşı Mahallesi’ndeki babaevine getirildi.

Kardeşlerin cenazeleri, helallik alınması sonrası Cayra Camisi’ne götürüldü.

9 çocuğundan 4’ünü trafik kazasında kaybeden baba Mehmet ve oğulları, taziyeleri kabul etti.

Altuntaş kardeşlerin naaşları, cuma namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Kalebaşı köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

 

Cenaze dönüşünde kaza

Altuntaş kardeşlerin önceki gün kanser nedeniyle yaşamını yitiren babalarının amcası Niyazi Altuntaş’ın cenazesine katıldıkları ve kazanın İstanbul’a dönüş yolunda meydana geldiği belirtildi.

Birol ve Şenol kardeşlerin bekar, Engin ve Erol kardeşlerin evli olduğu, Erol Altuntaş’ın bir çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

 

 

Gümüşhane’den İstanbul’a giden Birol Altuntaş (28) idaresindeki 34 PF 0507 plakalı otomobil, dün Ilgaz-Çerkeş karayolunun Atkaracalar mevkisinde şarampole devrilmiş, kazada sürücü ile araçtaki ağabeyleri Erol (34) ve Engin (38) ile kardeşi Şenol Altuntaş (24) yaşamını yitirmişti.

 

KAYNAK: DHA .VE Ş.S.S.S

Bu video 92.448 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa