”Şalpazarı Bir Değerini Daha Ebediyete Uğurladı” | …ŞALPAZARI SES… SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com…
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

" RADYO AĞASAR " (Dinlemek için play tuşuna basınız)
”Şalpazarı Bir Değerini Daha Ebediyete Uğurladı”
...ŞALPAZARI SES... SİZİN SESİNİZ.www.salpazari61.com...

Trabzon İl Müftülüğü vaizlerinden hemşehrimiz Mehmet Atar, Köprübaşı İlçesi’nin Beşköy Büyükdoğanlı mevkisinde bulunan  derede dün  ölü bulunmuş Trabzon Adli tıpta yapılan incelemelerin ardından ailesine teslim edilmişti.

Hatırlanacağı gibi  Salı günü Saat 12.00 sıralarında evinden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Mehmet Atar‘ın yakınlarının güvenlik güçlerinden yardım istemesi üzerine yapılan araştırmalar sonucu otomobili dün Köprübaşı İlçesi Arpalı Mahallesi’nde park halinde bulunmuştu.

Merhuma üç Cenaze Namazı Kılındı

Mehmet Atar, Rize / Çamlıhemşin ve Giresun / Eynesil İlçe Müftülüğü görevlerinden sonra 10 yıl kadar da Trabzon İl Müftü Yardımcısı olarak görev yapmıştı. 64 yaşında vefat eden Trabzon Merkez Vaizi Mehmet Atar‘ın cenaze namazı, yarın (Pazar) Bahçecik Mehmet Akif Ersoy Camii’ndeki öğle namazından sonra ve ikindi namazını müteakip Ağırtaş Mahallesi’nde kılınacak. Merhum Mehmet Atar‘ın cenazesi Ağırtaş’taki cenaze namazının ardından buradaki aile kabristanlığına defnedildi.

 

 

Merhum Mehmet Atar’ın cenaze merasimine çok  sayıda din görevlisi ve sivil toplum üyelerinin yanı sıra siyasi parti temsilcileri ve halk katıldılar.

 

Merhum Vaiz Mehmet Atar‘a Allah’tan rahmet,yakınlarına da başsağlığı diliyoruz

Bu video 1.360 kez izlendi
Benzer Videolar
Yukarı Geri Ana Sayfa